jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۸۲۳۸۸   ۲۰ خرداد ۱۳۹۳  |  ۱۲:۳۹

به فاصله سه روز تا آغاز جام جهانی

باز هم تظاهرات علیه جام جهانی

به فاصله سه روز مانده به آغاز رقابت های جام جهانی مردم برزیل بار دیگر به خیابان ها ریختند و تظاهرات کردند تا اعتراض خود را نسبت به برگزاری این رقابت ها در برزیل نشان دهند.

باز هم تظاهرات علیه جام جهانی

سایت جام جم ورزشی - خیابان های ریودوژانیرو همزمان با کنفرانس مطبوعاتی وزیر فرهنگ برزیل بار دیگر صحنه ی تظاهرات معترضان به برگزاری رقابت های جام جهانی بود. شرایط بد اقتصادی برزیل باعث شده مردم این کشور برگزاری رقابت های جام جهانی در این کشور را غیر موجه و غیر قابل قبول توصیف کنند.

در حالی که کمتر از 3 روز به آغاز رقابت ها باقی مانده اما هنوز اعتراضات خاموش نشده ، گرچه از حجم آن به مقدار قابل توجه ای کاسته شده است.

معترضان بنر معروف خود که عبارت " ما جام جهانی نمی خواهیم " روی آن حک شده را نیز به همراه داشتند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها