jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۸۲۳۸۸   ۲۰ خرداد ۱۳۹۳  |  ۱۲:۳۹

به فاصله سه روز تا آغاز جام جهانی

باز هم تظاهرات علیه جام جهانی

به فاصله سه روز مانده به آغاز رقابت های جام جهانی مردم برزیل بار دیگر به خیابان ها ریختند و تظاهرات کردند تا اعتراض خود را نسبت به برگزاری این رقابت ها در برزیل نشان دهند.

باز هم تظاهرات علیه جام جهانی

سایت جام جم ورزشی - خیابان های ریودوژانیرو همزمان با کنفرانس مطبوعاتی وزیر فرهنگ برزیل بار دیگر صحنه ی تظاهرات معترضان به برگزاری رقابت های جام جهانی بود. شرایط بد اقتصادی برزیل باعث شده مردم این کشور برگزاری رقابت های جام جهانی در این کشور را غیر موجه و غیر قابل قبول توصیف کنند.

در حالی که کمتر از 3 روز به آغاز رقابت ها باقی مانده اما هنوز اعتراضات خاموش نشده ، گرچه از حجم آن به مقدار قابل توجه ای کاسته شده است.

معترضان بنر معروف خود که عبارت " ما جام جهانی نمی خواهیم " روی آن حک شده را نیز به همراه داشتند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها