jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۶۸۰۶۸۴   ۱۵ خرداد ۱۳۹۳  |  ۱۰:۳۷

3 عضو خانواده در آتش سوختند

برخورد مرگبار پژو با بلوک‌های پل

رییس پلیس راه استان قم از برخورد یک دستگاه سواری پژو با بلوک های پل در جاده نیزار و حریق خودرو و مرگ 3 عضو خانواده در این حادثه خبر داد.

برخورد مرگبار پژو با بلوک‌های پل

سرهنگ جمشیدی راد گفت : ساعت 11 و 45 دقیقه روز گذشته یک دستگاه سواری پژو بلوک های پل در جاده نیزار برخورد کرده و دچار حریق شده است.

وی افزود: ماموران راهنمایی و رانندگی پلیس راه با حضور در محل حادثه در جاده قم - نیزار از توابع استان قم و در بررسی های اولیه مشخص کردند در این حادثه بر اثر تصادف پژو با بلوک های پل در جاده نیزار، این خودرو دچار حریق شدیدی شد به نحوی که مسافران در داخل خودرو جان باختند.

سرهنگ جمشیدی راد گفت: دو آمبولانس در فاصله ای کمتر از 10 دقیقه به محل حادثه رسیدند اما شدت حریق و سوختگی به حدی بود که سه نفر عضو یک خانواده جان خود را در داخل پژو از دست دادند.

رییس پلیس راه استان قم افزود: کارشناسان پلیس راه علت این حادثه را عدم توجه به جلو ناشی از خستگی و خواب آلودگی راننده پژو اعلام کردند.(باشگاه خبرنگاران)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها