jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۶۷۹۳۲   ۲۷ خرداد ۱۳۸۴  |  ۲۳:۳۲

هر چه می گذرد «اتو ریهاگل» بیشتر به اشتباه خود در ترک نکردن تیم ملی یونان پی می برد.


بسیاری از کارشناسان معتقد بودند قهرمانی جام ملتهای اروپا ، اولین و آخرین افتخار فوتبال یونان است و سرمربی آلمانی این تیم بلافاصله باید کشور باستانی قاره سبز را ترک کند ، اما ریهاگل ماند تا روزهای سخت و تحقیرآمیز را با این تیم تجربه کند. یونان پنجشنبه شب در چارچوب بازیهای جام کنفدراسیون ها بازی بسته ای ارائه کرد اما نتوانست مانع پیروزی 3 بر صفر برزیل شود. در دیگر بازی این گروه ، ژاپن با نتیجه 2 بر یک مقابل مکزیک شکست خورد. پس از این بازی ، ریکاردو لاوولپه ، سرمربی مکزیک به خبرنگاران گفت : برای این پیروزی ، خیلی خوشحالم . چون گذشتن از این تیم آسیایی سخت بود. من مطمئن هستم ژاپن برای یونان دردسر درست می کند. امشب در این چارچوب 2 بازی انجام می شود ، تونس و آلمان در کلن و استرالیا و آرژانتین در نورنبرگ با هم مسابقه خواهند داد. بازی استرالیا و آرژانتین را شمس الماعدین داور 39 ساله سنگاپوری قضاوت خواهد کرد. او تنها داور آسیا در جام کنفدراسیون ها و یکی از 6 نامزد کنفدراسیون فوتبال آسیا برای قضاوت در جام جهانی است . شکست تونس و استرالیا در بازیهای امشب ، آلمان و آرژانتین را راهی نیمه نهایی خواهد کرد. تونس در بازی اول 2 بر یک به آرژانتین باخته بود و استرالیا هم 4 بر 3 از آلمان شکست خورد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها