jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۷۸۲۴۰   ۰۷ خرداد ۱۳۹۳  |  ۱۲:۰۴

روی خط جام جهانی 2014 برزیل

دخه آ: اسپانیا بهترین تیم دنیاست

سنگربان اسپانیایی منچستریونایتد می گوید که اسپانیا بهترین تیم کنونی دنیاست و باز هم می تواند قهرمان جام جهانی شود.

دخه آ: اسپانیا بهترین تیم دنیاست

سایت جام جم ورزشی - دیوید دخه آ سنگربان اسپانیایی منچستریونایتد می گوید که اسپانیا بهترین تیم کنونی دنیاست و باز هم می تواند قهرمان جام جهانی شود.

وی گفت: بازیکنان تیم ملی اسپانیا فصل بسیار سختی را در تیم های باشگاهی خود پشت سر گذاشتند. آنها اکنون قدرتمندترین تیم ملی دنیا را تشکیل داده اند و شایسته تصاحب دوباره جام قهرمانی دنیا هستند.

دخه آ افزود: خیلی خوشحالم که با قدرتمندترین تیم دنیا می خواهم به جام جهانی برزیل بروم. مهم نیست حتی اگر دروازه بان سوم باشم و اصلا فرصت بازی کردن پیدا نکنم.

دخه آ که به دلیل مصدومیت ویکتور والدس فرصت حضور در جام جهانی را پیدا کرده گفت: من هنوز با والدس صحبت نکرده ام اما مصدومیت او واقعا ناراحتم کرد. امیدوارم او هر چه سریع تر بتواند بهبودی خود را به دست بیاورد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر