jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۷۸۲۳۷   ۰۷ خرداد ۱۳۹۳  |  ۱۲:۰۲

روی خط جام جهانی 2014 برزیل

کاوانی: سوارز را تنها بگذارید

مصدومیت لوییس سوارز مهاجم تیم ملی فوتبال اروگوئه و احتمال بازی نکردن وی در جام جهانی نگرانی های زیادی را در میان هواداران تیم ملی این کشور ایجاد کرده است.

کاوانی: سوارز را تنها بگذارید

سایت جام جم ورزشی - ادینسون کاوانی دیگر مهاجم اروگوئه که در پاری سن ژرمن بازی می کند درباره مصدومیت نگران کننده سوارز گفت: پس از مصدومیت سوارز همه ما در تیم ملی اروگوئه اعتماد به نفسمان را از دست دادیم. مصدومیت در فوتبال همیشه بد است و اکنون بدتر و زشت تر از هر زمانی. وی افزود: هواداران باید سوارز را تنها بگذارند تا او بدون اضطراب ریکاوری کند. امیدوارم او هر چه سریع تر به ما بپیوندد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر