jamejamnashriyat
کد خبر: ۶۷۸۱۱۰   ۰۶ خرداد ۱۳۹۳  |  ۲۲:۱۰

رئیس سازمان ملی استاندارد ایران از بازنگری تمام فرآیندها در حوزه استاندارد خبر داد و گفت: تدوین استانداردهای نیازمحور از اولویت اصلی برنامه‌های سازمان ملی استاندارد در سال جاری و سال‌های آتی است.

نیره پیروزبخت دیروز در گفت‌و‌گو با ایرنا با اشاره به ضرورت تغییر و تحول رویکردها و اصلاح فرآیندها در سازمان ملی استاندارد ایران اظهار کرد: باید نیاز کشور شناسایی شود و براساس سیاست‌های کلان دولت و همچنین سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری درباره اقتصاد مقاومتی، به اصلاح رویکردها پرداخت.

وی اضافه کرد: از ابتدای آغاز به کار دولت یازدهم، بحث مقررات زدایی، تلفیق و تنقیح مقررات در حوزه استاندارد به طور جدی پیگیری شد تا تناقضات از این حوزه خارج شود.

رئیس سازمان ملی استاندارد ایران با بیان این‌که موضوع بازنگری فرآیندها هم‌اکنون در مراحل پایانی قرار دارد، تصریح کرد: این بازنگری براساس نگاه به گذشته، شناسایی مشکلات، نقاط ضعف و مقررات ضد و نقیض صورت گرفته است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تازه اول کار است

تازه اول کار است

دوستی صاحب‌نظر را جایی دعوت کرده بودند برای جلسه بارش افکار طرح و ایده برای سالگرد شهادت عزیز دل‌مان حاج قاسم سلیمانی.

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

استراتژی مقاومت و ایستادگی در برابر زورگویی‌ های غرب موجب عقب‌نشینی آنها در برابر مقاومت ملت ایران شده است.

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

شنبه گذشته در افغانستان روز ملی سرباز بود. بسیاری از مسؤولان آنجا هم در رثای سربازان حرف‌هایی زدند. در استان‌های مختلف محافل بزرگداشت برایشان برگزار شد.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر