شهاب حسینی برای اولین بار درباره دلیل اتفاقات رخ داده و بستری شدنش در بیمارستان صحبت کرد.
کد خبر: ۶۷۷۳۶۴
شهاب حسینی: فشار عصبی مرا راهی بیمارستان کرد

خبر بستری شدن شهاب حسینی در بیمارستان طی چند روز گذشته در صدر اخبار رسانه ها قرار داشت. اخباری که بعضا در فضای مجازی تبدیل به شایعه شد و حتی دلخوری خانواده این بازیگر را به دنبال داشت. طی چند روز گذشته اخبار مربوط به بستری شدن این بازیگر تنها از طریق نزدیکان او منتشر می شد.

اخباری که باعث شد به برخی شایعات دامن زده شود. روز گذشته شهاب حسینی برای اولین بار درباره دلیل اتفاقات رخ داده و بستری شدنش در بیمارستان صحبت کرد.

او درباره دلیل اصلی بستری شدنش در بیمارستان گفت:«طی یکسال گذشته در شرایط سختی از نظر روحی و روانی بودم. دلیل عمده این شرایط سخت به غیر از مسائل کاری ناشی از ساخت اولین فیلم بلندم، مشکلات جانبی بود. بیماری خواهرم و پدر و مادرم مرا از نظر روحی خسته و عصبی کرده بود که در نهایت باعث شد در بیمارستان بستری شوم.»

او درباره اظهار نظر پزشکان درباره بستری شدنش گفت:«اسپاسم عضله در ناحیه سینه و قلب باعث شد به بیمارستان بروم که البته دلیل آن هم فشار عصبی بود. سه روز در بخش سی سی یو تحت نظر پزشکان بودم اما خدا را شکر الان وضعیتم خوب است.»

شهاب حسینی درخصوص وضعیت فعلی اش گفت:« تلاش می کنم به زندگی عادی برگردم. دوران نقاهت و پیگیری برای انجام تعهدات قبلی ام در حیطه سینما را همزمان پشت سرمیگذارم.

دوست ندارم وقفه ای در انجام تعهداتم به وجود بیاید. همین وقفه از نظر روحی من را اذیت می کند.»

این بازیگر ضمن تشکر از همه مردم و کسانیکه طی این مدت جویای حالش بودند گفت:«واقعا از لطف مردم، دوستان و همکارانم سپاسگذارم و از صمیم قلب تشکر می کنم. امیدوارم بتوانم محبت های این دوستان را در خوبی ها و خوشی ها جبران کنم و از خدا می خواهم هیچ کس چنین شرایطی را تجربه نکند.» (بانی فیلم)

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۱
شیوا
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۴۹ - ۰۴ خرداد ۱۳۹۳
۰
۰
وای چقد بد
ایشالا هرچه سریعتر مشكلاتش برطرف شه
یعنی آرزو میكنم مشكلات همه برطرف شه

نیازمندی ها