jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۷۳۴۲۳   ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۱:۴۶

پس از حضور در بین 10 بازیکن برتر تاریخ ایران

نکونام: افتخار بزرگی نصیبم شده است

بر اساس گزارش یک سایت علی دایی برترین بازیکن تاریخ فوتبال ایران است و جواد نکونام در این رده بندی در مکان دهم قرار می گیرد.

نکونام: افتخار بزرگی نصیبم شده است

سایت جام جم ورزشی - جواد نکونام از نظر سایت Sportsmole جزو 10 بازیکن برتر تاریخ ایران قرار دارد. در این لیست از جمع استقلالی ها نام او، مرحوم ناصر حجازی و حسن روشن دیده می شود. کاپیتان تیم ملی در واکنش به این اتفاق می گوید: «برایم افتخار است که در کنار چنین بزرگانی ایستاده ام. حالا با روحیه تر به کارم ادامه می دهم.» نکونام امروز آخرین بازی خود را با پیران الکویت انجام می دهد. او در afccup مقابل حریف بحرینی بازی می کند. این بازی به وقت کویت ساعت 19 برگزار می شود. نکونام ساعت 1 بامداد به وقت محلی کویت را ترک می کند تا راهی فرانکفورت شود. او سپس از این شهر هم راهی گراتس اتریش می شود تا در اردوی تیم ملی حاضر شود. نکونام از روز پنجشنبه با ایران استارت می زند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها