jamejamonline
ورزشی فوتسال کد خبر: ۶۷۲۵۱۳   ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۰:۵۲

تنها اتفاق خوب برای تیم ملی فوتسال

حسن زاده بهترین بازیکن جام ملت های آسیا شد

بازیکن لژیونر تیم ملی فوتسال ایران، پس از دیدار فینال قهرمانی فوتسال جام ملت های آسیا بهترین بازیکن این دوره از رقابت ها شد.

حسن زاده بهترین بازیکن جام ملت های آسیا شد

سایت جام جم ورزشی - تیم ملی فوتسال ایران، روز شنبه در دیدار فینال فوتسال قهرمانی آسیا در سالن ورزشگاه هوشی‌ مینه ویتنام به مصاف ژاپن رفت و پس از تساوی 2بر2 در وقت معمول و اضافه، در ضربات پنالتی نتیجه را به حریفش واگذار کرد و به مقام نایب قهرمانی رسید.

پس از پایان این دیدار، علی اصغر حسن زاده بازیکن تیم ملی فوتسال ایران و باشگاه نوریل نیکل روسیه، که از ارکان موفقیت تیم ملی فوتسال در این دوره از جام ملت های آسیا بود، از سوی فدراسیون فوتبال آسیا و کمیته فوتسال آسیا، به عنوان بهترین بازیکن جام ملت های آسیا انتخاب شد.

ضمنا حسین طیبی، دیگر بازیکن تیم ملی فوتسال ایران و هم بازی علی اصغر حسن زاده در تیم باشگاهی نوریل نیکل روسیه، با زدن 15گل، آقای گل این دوره از جام ملت های آسیا شد.

پس از طیبی، علی اصغر حسن زاده و اوسودو نوبویا ژاپنی با زدن ۸ گل در رده دوم برترین گلزنان قرار گرفتند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها