jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۷۲۵۰۰   ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۰۹:۴۶

علیرضا حقیقی هست، سوشا و بختیار خط خوردند

لیست کروش برای جام جهانی لو رفت

یکی از روزنامه های ورزشی صبح کشور مدعی شده لیست کروش برای برزیل لو رفته و حسین ماهینی، بختیار رحمانی، سوشا مکانی، مهدی شریفی و احمد آل نعمه از نفرات فعلی خط خورده اند.

لیست کروش برای جام جهانی لو رفت

سایت جام جم ورزشی - در لیستی که در این روزنامه منتشر شده بازیکنان تیم ملی برای برزیل به این شرح هستند:
علیرضا حقیقی، دانیال داوری، رحمان احمدی، بیت آشور، خانزاده، سیدجلال حسینی، امیرحسین صادقی، پژمان منتظری، حاج صفی، هاشم بیک زاده، مهرداد پولادی، رضا حقیقی، نکونام، آندو تیموریان، قاسم حدادی فر، خسرو حیدری، خلعتبری، دژاگه، آزمون، مسعود شجاعی، رضا قوچان نژاد، کریم انصاری فرد و جهانبخش هستند.
البته این روزنامه با وجود اینکه اسامی هر 23 بازیکنان را در صفحه اول منتشر کرده اما باز هم احتمال داد یک سپاهانی و یک فولادی بعلاوه ویلیام آتشکده و امید نظری به تیم ملی دعوت شوند. آنها به این اشاره ای نداشتند که اگر این 4 بازیکن بیایند، کدام بازیکنان خط خواهند خورد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها