jamejamnashriyat
کد خبر: ۶۷۱۶۲۸   ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۰۱:۱۸

یکی از متهمان پرونده اختلاس 3000 میلیاردی توسط پلیس بین‌الملل ایران، دستگیر شد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، روابط‌عمومی پلیس اینترپل با اشاره به پیگیری پرونده اختلاس بزرگ اقتصادی، اعلام کرده است: به دنبال پیگیری این پرونده، موضوع در دستور کار پلیس اینترپل ایران قرار گرفت و بر همین اساس یکی از متهمان که به خارج از کشور متواری شده بود، بابهره‌گیری از توان این پلیس و صدور اعلان قرمز، در یکی از کشورهای حوزه خلیج‌فارس شناسایی و بازداشت شد.بر اساس این گزارش، تیمی از سوی پلیس ایران برای پیگیری موضوع به کشور مقصد اعزام شدند و ملاقات‌های مربوطه با مراجع قضایی و اینترپل آن کشور، صورت گرفت و در نهایت آنان با استرداد متهم به ایران موافقت کردند.

پایگاه خبری پلیس افزوده است: تیم استرداد پلیس اینترپل به کشور مقصد، اعزام شد و ایران توانست این متهم را روز چهارشنبه (دیروز) به کشور بازگردانده و تحویل مراجع قضایی دهد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

حملات و ترورهای مرگبار در سراسر افغانستان به امری روزمره بدل شده‌است. هر کسی هم می‌تواند هدف باشد.

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

از یک سنی به بعد، دیگر شخص و انسان نیستند. تبدیل می‌شوند به یک مفهوم. یک مکتب، یک تفکر. بعضی وقت‌ها با یک من عسل نمی‌شود خوردشان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر