jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۷۱۳۱۵   ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۳:۲۹

درخشش یک نوجوان 18 ساله و دو گلی که زد و البته پاس گل آقای سرمربی اتفاقات مهم دیدار منچستریونایتد و هال سیتی بودند.

پاس گل آقای سرمربی به مهاجم/تصاویر

سایت جام جم ورزشی - منچستریونایتد در آخرین دیدار خانگی خود در لیگ برتر این فصل مقابل هال سیتی به پیروزی رسید. جیمز ویلسون 18 ساله(دو گل) و روبین فان پرسی زننده گل های منچستر بودند.

رایان گیگز سرمربی موقت و ولزی منچستریونایتد که از سه هفته پیش با اخراج مویس هدایت قرمزهای شهر منچستر را در دست گرفته است باز هم در مقام سرمربی یک پیروزی دیگر با تیمش به دست آورد. نکته جالب اینکه که گیگز 40 ساله خود هم به میدان آمد و حتی یک پاس گل هم داد. گیگز پس از پیروزی سه بر یک تیمش مقابل هال سیتی گفت: باید تشکر ویژه ای تمام بازیکنان داشته باشم. همه ما می دانیم که در این فصل منچستر بسیار بد بود اما با این حال نمی توان زحمات برخی بازیکنان را نادیده گرفت. اطمینان دارم منچستر در آینده موفقیت های بیشتری را برای هواداران به ارمغان می آورد. وی با اشاره به آخرین بازی خانگی منچستریونایتد در این فصل خطاب به هواداران گفت: در دیدار با هال سیتی نگاهی به منچستری داشتید که در آینده بسیار زیادی خواهید دید. ما همیشه به بازیکنان جوان فرصت بازی کردن می دهیم و فوتبالی هجومی به نمایش خواهیم گذاشت. حمایت خود از ما را حفظ کنید. ما خیلی زود برمی گردیم.

رایان گیگز 40 ساله سومین گل منچستر را ساخت:

فان پرسی پس از گلی که با پاس گل رایان گیگز زد:

گیگز 40 ساله خودش را در این دیدار به عنوان یارجانشین وارد زمین کرد:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها