جسد متلاشی شده در جاده ملارد پیدا شد

قتل پایان ارتباط نامشروع زن با مرد افغان

زن جوان که متهم است همسرش را در خواب خفه کرده بود، در جلسه دادگاه با دفاع از پسر مورد علاقه اش منکر قتل شد.
کد خبر: ۶۷۱۰۹۱
زن متهم به قتل همسر انکار کرد

«آمنه» متهم است 13 بهمن ماه سال 90 شوهرش به نام «مهدی» را به قتل رسانده است.

وی پس از دستگیری در اداره آگاهی ورامین، منکر قتل شد اما در ادامه لب به اعتراف گشود و گفت همسرش را در خواب خفه کرده است. آمنه همچنین متهم به رابطه نامشروع با پسر جوانی به نام «احمد» است.

صبح امروز جلسه محاکمه متهمان به ریاست قاضی عزیز محمدی و با حضور چهار قاضی مستشار در شعبه 71 دادگاه کیفری برگزار شد.

در ابتدای این جلسه نماینده دادستان با تشریح کیفرخواست گفت: آمنه 25 ساله متهم به قتل عمدی همسرش به نام «مهدی» و رابطه نامشروع با احمد است.وی با روسری شوهر خود را به قتل رسانده که با توجه به اعترافات وی و بازسازی صحنه قتل برای متهم تقاضای مجازات قانونی را دارم. در این پرونده همچنین «احمد» 32 ساله متهم به رابطه نامشروع با متهم ردیف اول است.

در ادامه جلسه دادگاه مادر مقتول در جایگاه قرار گرفت و گفت: به خاطر اینکه فرزندم بی گناه کشته شد برای آمنه تقاضای قصاص دارم. ما هیچ اختلافی با متهم نداشتیم. زمانی که عقد بودند آمنه باردار شد و دو ماه پس از ازدواج بچه اش را سقط کرد.

در ادامه آمنه در جایگاه قرار گرفت و گفت: من اتهامات خود را قبول ندارم. رابطه من با احمد تلفنی بود. شب حادثه به خاطر اینکه داروهایی خواب آور می خوردند متوجه هیچ چیزی نشدم وقتی از خواب بیدار شدم متوجه مرگ مهدی شدم.

رییس دادگاه: در مراحل مختلف بازجویی تناقضاتی داشتید علت آن چه بود؟

متهم به قتل: الان چیزی به خاطر ندارم.

رییس دادگاه: شب قبل از قتل همسرت وی متوجه رابطه ات با احمد شد حتی آنها قرار گذاشتند برای پایان دادن به این رابطه با هم صحبت کنند. در ادامه بازجویی ها گفته اید وقتی احمد به خانه مان آمد مهدی از من خواست بیرون بروم و نیم ساعت بعد وقتی برگشتم مهدی در خواب بود. این اظهارات را قبول دارید؟

متهم به قتل: نه، با عقل مگر جور در می آید که احمد برای صحبت در این خصوص به خانه ما بیاید.

رییس دادگاه: اگر مرتکب قتل نشدید چرا به کشتن همسرت با روسری اعتراف کردی؟

متهم به قتل: وقتی متوجه شدم احمد دستگیر شده و تحت بازجویی است برای اینکه او اذیت نشود به قتل اعتراف کردم.برای اینکه شوهرم را اذیت کنم به احمد پیامک می دادم. مهدی تصور می کرد که من با یک زن پیامک بازی می کنم اما شب آخر صدای احمد را شنید و تلفن را از من گرفت. من هم از خانه به احمد زنگ زدم و از او خواست به تلفن همراهم زنگ نزند.

در ادامه جلسه دادگاه، احمد در جایگاه قرار گرفت و گفت: همه رابطه ما به صورت پیامکی بود من خواستگار خواهر آمنه بودم و او از این طریق شماره من را به دست آورد. آمنه زن شوهر دار بود و من چند بار از او خواستم دست از سرم بردارد اما او مدام پیامک می زد و مدعی بود خیلی وقت است به من علاقه دارد.

در ادامه جلسه دادگاه قاضی عزیز محمدی با توجه به اینکه پرینت پیامک های متهمان پس از مرگ مهدی از مخابرات اخذ نشده بود و نیاز به بررسی دقیق تر علت مرگ در پزشکی قانونی بود پرونده را برای رفع نقض به دادسرا بازگرداند.(باشگاه خبرنگاران)

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۲
هموطن بیزار از تبعیض
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۰۸ - ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۳
۰
۰
وقتی حق طلاق را به مرد میدهند باید منتظر نتایجی این چنین هم باشند چطور وقتی مردی از زنش خوشش نمی اید به راحتی طلاقش میدهد و می رود پی عشق و حال خودش ولی این حق برای زن نیست انها هم همین كاررا میكنند اگر درست امار بگیرید 80درصد زندگیهای زنان ایران اجباری و تحملی است چرا باید اینگوونه باشد زندگی باید با عشق همراه باشد نه تحملی همه قوانین ما به نفع مردان است پس باید منتظر قتل هم بود چراكه دیگر نسل جدید تحملشان كمتر است باید قانو ن عوض شود
منصور
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۱۹ - ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۳
۰
۰
متاسفانه تو جامعه فساد زیر پوستی بیداد می كنه ... و فقط بعد از انجام یه همچین جنایاتی هویدا می شه !

نیازمندی ها