jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۷۰۰۴۸   ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۱:۰۸

هر کاری لازم بود انجام دادیم

مارتینو: لایق ماندن در بارسلونا نیستم

مارتینو به پایان راه خود در بارسلونا رسیده است. این را می توان از صحبت های او پس از تساوی با ختافه فهمید.

مارتینو: لایق ماندن در بارسلونا نیستم

سایت جام جم ورزشی - بارسلونا در هفته سی و ششم لالیگا در نیوکمپ دو بر دو با ختافه مساوی کرد تا کورسوی امیدش برای قهرمانی تقریبا از بین برود.

تاتا مارتینو سرمربی بارسلونا پس از پایان این دیدار در نشست خبری گفت: این چیزی نبود که من می خواستم، این فصل خوبی برای بارسلونا نبود چرا که به هیچ کدام از اهداف از پیش تعیین شده نرسیدیم. فصل سختی بود. وی افزود: تا امروز هر کاری را که در توان بود انجام دادیم. ما تا امروز جنگیدیم اما متاسفانه به چیزی که می خواستیم نرسیدیم. ما دیگر لایق هیچ شانسی در لالیگا نیستیم و خودم هم احساس می کنم که لایق ماندن در بارسلونا نیستم. من مسئول شرایط کنونی بارسلونا در لالیگا هستم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها