jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۹۶۲۴   ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۳:۰۷

دردسر دایی با قانون سازمان لیگ

نصب تابلو دادکان در باشگاه پرسپولیس

تابلو افتتاح ساختمان پرسپولیس با تلاش محمد دادکان در باشگاه مجددا نصب شد.

نصب تابلو دادکان در باشگاه پرسپولیس

حدود 9 ماه پیش بود که تابلویی که حدود 4 سال در باشگاه پرسپولیس نصب شده بود و روی آن نوشته شده بود که با همت محمد دادکان ساختمان باشگاه پرسپولیس خریداری شده از طبقه اول این باشگاه برداشته شد اما با تلاش مسئولان حال حاضر باشگاه و در اقدامی جالب این تابلو را مجددا به جایگاه خود برگرداندند و در طبقه اول باشگاه نصب کردند.

بر روی این تابلو از زحمات دادکان بابت خرید ساختمان باشگاه پرسپولیس تقدیر و تشکر شده است.

*خبر دیگر از قرمزپوشان اینکه علی دایی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس که لیست خود را برای فصل آینده و حضور پرقدرت در آسیا آماده کرده بود با اعلام قانون جدید سازمان لیگ برای جذب بازیکنان دچار مشکل شده است.

این در شرایطی است که علی دایی امسال هم اعتقاد فراوانی به بها دادن به جوانان دارد و این موضوع را بارها تاکید کرده به همین دلیل سرمربی قرمزپوشان تغییرات کوچکی در لیست خود انجام داده و قرار است به زودی این لیست را به باشگاه تحویل دهد.

این در شرایطی است که سازمان لیگ اعلام کرده که 18 بازیکن بزرگسال و 11 بازیکن جوان می‌توانند در فصل جاری برای هر تیم به میدان بروند و معلوم نیست بازیکنانی که با پرسپولیس قرارداد دارند برایشان چه اتفاقی خواهد افتاد.(فارس )

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها