jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۶۶۹۱۸۸   ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۲:۲۰

کارگردان فیلم سینمایی «رویای من برزیل» از آغاز فیلمبرداری این کار همزمان با جام جهانی در برزیل خبر داد.

تصویربرداری «رویای من برزیل» همزمان با جام جهانی

محمدحسین لطیفی در خصوص فیلم سینمایی «رویای من برزیل» که به تازگی از سازمان سینمایی پروانه ساخت دریافت کرده است، اظهار داشت: «رویای من برزیل» یک کار کاملا مستقل است و هیچ ربطی به پروژه یار دوازدهم ندارد که 50 درصد از فیلمبرداری آن در کشور برزیل و 50 درصد از فیلمبردای آن در ایران انجام خواهد شد.
وی افزود: این فیلم همزمان با جام جهانی اواسط خردادماه در کشور برزیل فیلمبرداری خواهد شد که داستانی کاملا ایرانی و شرقی دارد.
کارگردان فیلم «روز سوم» تصریح کرد:‌ «رویای من برزیل» فیلمی پر بازیگر است که بازیگران ایرانی و برزیلی در آن حضور خواهند داشت و ابتدا سکانس‌های پایانی کار را در برزیل فیلمبرداری خواهیم کرد و سپس برای ادامه مراحل تولید به ایران خواهیم آمد.

/Media/Image/1393/02/01/635336805220280983.jpg
لطیفی همچنین در خصوص وضعیت تولید مجموعه یار دوازدهم و انصراف برخی از چهره‌هایی که عنوان شده بود با این پروژه به برزیل خواهند رفت، گفت: ‌انصراف این بازیگران از همراهی کار به دلیل قراردادهایی است که در آن مقطع باید به انجام برسانند و به همین دلیل از حضور در پروژه انصراف دادند که ظرف روزهای آینده نیز اخبار تکمیلی توسط روابط عمومی پروژه در اختیار رسانه‌ها قرار خواهد گرفت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

پایان یکجانبه‌ گرایی آمریکا

پایان یکجانبه‌ گرایی آمریکا

بعد از شکل‌گیری پیمان شانگهای در سال2001، برخی صاحب‌نظران و کارشناسان علوم سیاسی از آن به عنوان ناتوی شرقی نام بردند. معتقدم این سازمان از ناتو اهمیت بیشتری دارد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
روزنامه بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها