کد خبر: ۶۶۸۱۳۶
استیلی: بر اساس بودجه بازیکن جذب می‌کنیم


سخنگوی باشگاه پرسپولیس گفت: بر اساس بودجه‌مان برای فصل جدید بازیکن جذب خواهیم کرد.


حمید استیلی قبل از جلسه امروز هیأت مدیره در باشگاه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ما باز هم معتقدیم افرادی که در هیأت مدیره هستند با توجه به زمانی که داریم قطعا می‌توانند تأثیر زیادی در باشگاه داشته باشند. باور کنید این افراد گذشت و فداکاری کردند و به این هیأت مدیره آمدند و حتی نفرات گذشته نیز که در این باشگاه زحمت کشیدند بسیار پرتلاش بودند. ما بیشتر برنامه‌هایمان روی کارهای اقتصادی، فرهنگی و ورزشی است.

وی افزود: رحیمی یکی از مدیران کاربلد و قدیمی است و ایشان باید مصوبات هیأت مدیره را به عنوان مدیرعامل اجرا کند. ما همه باید کمک کنیم تا به یک هدف یعنی موفقیت برسیم. هیأت مدیره بر روی همدلی و همکاری تأکید زیادی دارد، شاید این همکاری امسال برای پرسپولیس خوب باشد و شاید بدهی‌های گذشته را نیز بتوانیم پرداخت کنیم.

وی در خصوص روشن شدن کادر فنی پرسپولیس با توجه به قرارداد سه ‌ساله دایی گفت: ما پس از جلسه صبح سریعا جلسه دوم را برگزار کردیم تا زمان را از دست ندهیم. ما در این جلسه باید در مورد طلب و بدهی بازیکنان که زحمت کشیده‌اند و کادر فنی تصمیم‌گیری کنیم. ما در فصل گذشته موفق شدیم سهمیه آسیا را بگیریم.

وی افزود: پس از صحبت‌هایی که در مورد کادر فنی انجام می‌دهیم تا این مسائل حل شود، سعی می‌کنیم خواسته‌های آنها را اجرایی کنیم تا در لیگ، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا در فصل آینده بتوانیم به هدف‌هایمان برسیم.

استیلی ادامه داد: شاید بعد از جلسه خبرهایی شود اما الان نمی‌توانم قول بدهم. ما امروز در مورد تیم، باشگاه و شناخت از یکدیگر جلسه خواهیم داشت و سعی می‌کنیم از ساختار باشگاه شناخت پیدا کنیم. ما باید در مورد درآمدها و هزینه‌ها بیشتر بحث کنیم تا در برابر بودجه‌ای که داریم برنامه‌ریزی کنیم و به مشکل نخوریم. بودجه را قطعا ما برآورد خواهیم کرد تا ببینیم چطور می‌توانیم بازیکن بگیریم.

استیلی در پایان خاطرنشان کرد: هدف ما این است که پرسپولیس موفق شود و به همین دلیل ما سعی کردیم جلسه فوری را تشکیل دهیم تا پرسپولیس به جایگاه اصلی‌اش بازگردد. هواداران باید کنار ما باشند. احساس تنهایی نکنیم تا یک ساختار خوب داشته باشیم. امروز فقط در خدمت هیأت مدیره هستیم و ان‌شاء‌الله بعدا در خدمت دایی خواهیم بود.(فارس )

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها