jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۶۶۸۱۳۰ ۰۸ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۹:۱۳

فیلمبرداری فیلم سینمایی «رویای مارسل» به کارگردانی مسعود اطیابی بهار امسال در برزیل آغاز می‌شود و تاکنون حضور رضا عطاران به‌عنوان یکی از بازیگران این فیلم قطعی‌شده است.

به گزارش فارس، سیدامیر پروین‌حسینی تهیه‌کننده این فیلم سینمایی اظهار کرد: اکنون این فیلم در مرحله انتخاب بازیگر به سر می‌برد و پس از انتخاب بازیگران در بهار 93 کلید خواهد خورد.او از حضور رضا عطاران به عنوان یکی از بازیگران قطعی این فیلم خبر داد و افزود: دیگر بازیگران این کار سینمایی برزیلی هستند.پروین‌حسینی ادامه داد: با توجه به فضای موجود در فیلمنامه تمامی لوکیشن‌های فیلم در برزیل خواهد بود.

«رویای مارسل» نام جدیدترین اثر از سیدمسعود اطیابی است که یک کمدی اجتماعی و خط اصلی قصه در مورد سبک زندگی ایرانی ـ اسلامی است و فیلمبرداری این کار همزمان با جام جهانی در شهرهای مختلف برزیل از جمله ریو دوژانیرو انجام خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر