jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۷۹۸۸ ۰۸ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۵:۰۷

جلسات ویژه برای مشخص شدن تکلیف سرمربی پرسپولیس

علی دایی گزینه وزارت نیست اما احتمالا می‌ماند

علی دایی به احتمال زیاد به کار خود در پرسپولیس ادامه خواهد داد.

علی دایی گزینه وزارت نیست اما احتمالا می‌ماند

پس از مشخص شدن هیات مدیره و مدیرعامل پرسپولیس، اکنون نوبت به سرمربی تیم رسیده تا هر چه زودتر تکلیف کادر بازیکنان برای فصل آینده مشخص شود.

علی دایی قراردادی محکم و سنگین با رویانیان منعقد کرده و گفته می شود برای سال دوم باید مبلغی در حدود 2 میلیارد تومان به وی پرداخت شود، ضمن اینکه نتایج خوبی نیز با پرسپولیس گرفت و بازیکنان خوبی را به این تیم منتقل کرد.

این مسائل باعث شده با وجود همه درگیری های اخیر دایی با مسئولان وزارت، سرمربی قرمزها از شانس بالایی برای ادامه حضور در پرسپولیس برخوردار باشد. در واقع وزارت ورزش ترجیح می دهد علی دایی کنار برود اما در شرایط فعلی این تصمیم به صلاح نیست و احتمالا به زودی خبر ادامه همکاری با وی منتشر می شود.

روز گذشته و امروز جلساتی از سوی مسئولان وزارت با اعضای هیات مدیره، مدیرعامل جدید و شخص علی دایی در این خصوص برگزار شده است.

برچسب ها: دایی
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر