jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۶۶۷۷۶۰ ۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۲۱:۴۱

دندانپزشک قلابی که با راه‌اندازی مطب بیماران را درمان می‌کرد، در یکی از محله‌های جنوبی تهران دستگیر شد.

به گزارش ایسنا، رئیس کلانتری 160 خزانه تهران در این باره گفت: در پی گزارش‌های مردمی مبنی بر این که فردی در یکی از محله‌های خزانه در حالی که دندانپزشک نیست، مطبی را راه‌اندازی و در زمینه درمان بیماران فعالیت می‌کند، با تشکیل پرونده و دستور قضایی، تحقیقات در این باره آغاز و ماموران با هماهنگی قضایی و ورود به مطب، متهم را در حالی که بیماری را معاینه می‌کرد، دستگیر کردند و مطبش نیز پلمب شد. سرهنگ احمد صالحی افزود: ماموران در بازرسی از این مطب تصویر پروانه فعالیت مربوط به یک دندانپزشک را به دست آوردند که با استعلام از سازمان نظام پزشکی متوجه شدند چنین مجوزی صادر نشده و مدرک جعلی است.

وی یادآور شد: متهم با انتقال به کلانتری به جرایمش اعتراف و با صدور قرار قانونی برای متهم، تحقیقات تکمیلی از وی ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

ریشه حوادث و اعتراضاتی که این روزها در شهر مینیاپولیس در حال وقوع است به خشونت علیه یک جوان سیاهپوست آمریکایی برمی‌گردد. اما علت اعتراض و واکنش بسیار گسترده سیاهپوستان به این ماجرا این است که بارها در آمریکا، حوادثی از این قبیل اتفاق افتاده و این اولین بار نیست.

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

یک کارشناس اقتصادی در یادداشتی در جام جم آنلاین نوشت: دولت آقای روحانی از لحاظ تفکر دو دولت کاملا متفاوت بودند ولی ما در حوزه اقتصاد شاهد سیاست هایی کاملا یکسان با آثار مشابه بودیم.

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

محمدعلی خطیبی، نماینده پیشین ایران در اوپک در یادداشتی برای جام جم آنلاین درباره نفتکش های سوخت‌رسان ایران در حال ورود به آب‌های ونزوئلا، نوشت: در صورت مزاحمت برای نفتکش های ایران، هم در خلیج فارس هم در خارج از این حوزه توان پاسخگویی وجود دارد.

گفتگو

بیشتر
حمله به رکورد ۵۰‍۱

مجتبی ملکی، قهرمان پاورلیفتینگ جهان در گفت‌وگو با جام‌جم از هدف بزرگ بعدی‌اش گفت

حمله به رکورد ۵۰‍۱

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر