jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۶۶۷۷۰۳ ۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۹:۱۹

مهلت انتخاب رشته آزمون دکتری نیمه متمرکز سال 93 تا ساعت 24 روز دوشنبه، هشتم اردیبهشت تمدید شد.

مهلت انتخاب رشته آزمون دکتری تمدید شد

به گزارش ایسنا، داوطلبانی که براساس مندرجات کارنامه اولیه مجاز به انتخاب رشته‌های تحصیلی شده‌اند، تا امروز فرصت دارند نسبت به ثبت حداکثر 50 کدرشته‌ محل از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی (www.sanjesh.org) اقدام کنند.

با توجه به این‌که برخی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی پس از تدوین دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی آزمون مذکور، برای پذیرش دانشجو اعلام ظرفیت کرده‌اند، فهرست رشته‌های جدید اضافه شده به دفترچه انتخاب رشته در سایت سازمان سنجش به صورت اصلاحیه قابل دسترسی است.

بر همین اساس داوطلبانی که تاکنون نسبت به انتخاب رشته اقدام نکرده‌اند، حداکثر تا پایان روز دوشنبه هشتم اردیبهشت فرصت دارند نسبت به انتخاب رشته‌های تحصیلی و درج آن در سایت سازمان سنجش اقدام و چنانچه قبلا انتخاب رشته کرده‌اند، می‌توانند نسبت به ویرایش انتخاب‌های خود اقدام کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
آتش خشم در ایالات متحده

آتش خشم در ایالات متحده

به دنبال قتل جرج فلوید شهروند سیاهپوست آمریکایی در شهر مینیاپولیس آمریکا بوسیله پلیس، بار دیگر آتش زیر خاکستر اعتراضات علیه خشونت و نژاد پرستی در ایالات متحده سربرآورد و چندین ایالت آمریکا را در برگرفت. این رخداد در شرایطی که تنها چند ماه تا انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا باقی مانده شرایط پیروزی مجدد دونالد ترامپ را تحت تاثیر قرار داد.

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

این روزها هجمه‌های همه جانبه‌ای از سوی آمریکا، برخی کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی به محور مقاومت و حزب ا... لبنان وارد می‌شود.

تعامل کارساز قوا

تعامل کارساز قوا

قوه مجریه، قضاییه و مقننه، سه بازوی کارآمدی نظام در پاسخگویی به مطالبات حقیقی مردم و اجرای سیاست‌های ابلاغی از سوی رهبر انقلاب‌ هستند و همگرایی سه‌ قوه در اجرای این سیاست‌ها الزامی است.

گفتگو

بیشتر
بازیگری نمی‌ایستد

گفت‌گو با پرستو گلستانی به مناسبت تولدش و همه خاطراتی که این سال‌ها برای ما ساخته است

بازیگری نمی‌ایستد

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر