jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۶۷۶۶۵   ۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۸:۴۰

لیونل مسی برای تمدید قراردادش با باشگاه بارسلونا برای هر فصل 20 میلیون یورو طلب کرده است، رقمی که او را بالاتر از کریس رونالدو به پردرآمدترین بازیکن جهان تبدیل خواهد کرد.

رقم درخواستی مسی ؛ 20 میلیون یورو در هر فصل

لیونل مسی در مذاکرات تمدید قراردادش با بارسلونا هفته 400 هزار یورو دستمزد طلب کرده که این رقم را بعد از دریافت مالیات می خواهد، به این ترتیب مالیات این بازیکن را هم باید باشگاه بپردازد.

به نوشته روزنامه مارکا مسی که 3 میلیون یورو هم به عنوان پاداش در قراردادش طلب کرده در انتظار پاسخ باشگاه بارسلوناست. به این ترتیب مسی در صورت امضای قرارداد جدید به پردرآمدترین بازیکن جهان تبدیل می‌شود.

آخرین پیشنهاد بارسا برای تمدید قرارداد دستمزد سالانه 18 میلیون یورو بعد از پرداخت مالیات بوده که این رقم دقیقا همان دستمزدی است که کریس رونالدو از باشگاه رئال مادرید دریافت می کند. همه امیدوارند بارسلونا تا قبل از پایان رقابتهای فصل برای تمدید قرارداد مسی اقدام کند چرا که بعد از آن این ستاره آرژانتینی روی رقابتهای جام جهانی 2014 تمرکز خواهد کرد. (مهر )

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها