jamejamonline
اقتصادی عمومی کد خبر: ۶۶۷۲۸۴ ۰۶ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۲۰:۲۹

مدیر عامل سازمان ملی زمین و مسکن با بیان اینکه طرح مسکن اجتماعی هفته آینده نهایی می شود، گفت:‌ وزارت راه و شهرسازی زمین مورد نیاز برای اجرای این طرح را تامین می‌کند.

طرح مسکن اجتماعی هفته آینده نهایی می‌شود

به گزارش واحد مرکزی خبر، سید محمد پژمان اعلام کرد: تاکنون تصویری از بخش مسکن، ‌کمبودهای این بخش و وضع مسکن کشور ارائه کردیم و در جلسه بعدی (هفته آینده) با اطلاعات دقیق‌تر، راحت تر تصمیم‌گیری می کنیم.

پژمان گفت: در جلسه اخیر با مسئولان کلیات بخش مطالعاتی و وضع موجود مسکن بررسی و قرار شد در جلسه‌ بعدی موضوع مسکن اجتماعی بررسی شود.

مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن با بیان این‌که مسکن اجتماعی دو رکن جدی دارد، گفت :‌ تسهیلات بانکی باید قطعی شود و حتما از بودجه‌های دولتی حتما برای اجرای طرح اجتماعی کمک بگیریم .

وی افزود : همچنین از منابع هدفمندی یارانه‌ها به اقشار کم‌درآمد با اجرای مسکن اجتماعی کمک شود.

پژمان تاکید کرد: تسهیلات بانکی هم باید در شورای پول و اعتبار مصوب شود و اگراین دو مولفه (تسهیلات و کمک‌های دولت) مشخص شود برنامه وزارت راه و شهرسازی برای مسکن اجتماعی جهت قشرهای ضعیف و کم‌درآمد به عدد و رقم تبدیل خواهد شد.

وی تاکید کرد: برای تامین زمین مسکن اجتماعی قول می دهیم و تسهیلات بانکی و کمک دولت هم باید محقق شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

یک کارشناس اقتصادی در یادداشتی در جام جم آنلاین نوشت: دولت آقای روحانی از لحاظ تفکر دو دولت کاملا متفاوت بودند ولی ما در حوزه اقتصاد شاهد سیاست هایی کاملا یکسان با آثار مشابه بودیم.

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

محمدعلی خطیبی، نماینده پیشین ایران در اوپک در یادداشتی برای جام جم آنلاین درباره نفتکش های سوخت‌رسان ایران در حال ورود به آب‌های ونزوئلا، نوشت: در صورت مزاحمت برای نفتکش های ایران، هم در خلیج فارس هم در خارج از این حوزه توان پاسخگویی وجود دارد.

كرونا، نرخ ارز و آینده بورس

كرونا، نرخ ارز و آینده بورس

نقدینگی لجام‌گسیخته، قیمت سوخت (بنزین و گازوئیل) و نرخ ارز را شاید بتوان سه متغیر راهبردی در اقتصاد ایران دانست كه تغییر و تلاطم در هركدام به‌تنهایی می‌تواند سایر بخش‌های اقتصاد ایران را به‌شدت متأثر کند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر