jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۶۸۳۹   ۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۲۰:۲۱

سفر دبیرکل فدراسیون فوتبال به کویت

نبی: مشکل نکونام با رایزنی حل می‌شود نه پول

نبی: مشکل نکونام با رایزنی حل می‌شود نه پول

دبیرکل فدراسیون فوتبال با بیان این که هدف‌ تیم ملی در اختیار داشتن جواد نکونام در اردوی اتریش است، گفت: مشکل نکونام با رایزنی حل می‌شود نه پول.

مهدی محمدنبی درباره حل مشکل جواد نکونام عنوان کرد : فردا یا پس فردا عازم کویت هستم تا بتوانم مشکل جواد نکونام را حل کنم. هدف ما این است که جواد را برای اردوی اتریش حتما داشته باشیم چون اساسا او به اردوی آفریقای جنوبی و اردویی که در تهران خواهیم داشت، نمی‌رسد.

وی در واکنش به اینکه آیا این موضوع با پول حل می‌شود، چون به نظر می‌رسد باشگاه متمول کویتی مسائل مالی چندان برایش اهمیت ندارد، تصریح کرد: قطعا همین طور است و بحث پول نیست. آن‌ها ثروتمند هستند و نیازی به بخشیده شدن یا نشدن طلب جواد نکونام ندارند. تیم الکویت قرار در جام امیر کاپ شرکت کند و این بازی‌ها برای آن‌ها اهمیت زیادی دارد. مسئله نکونام باید با مذاکره و رایزنی حل شود.

دبیرکل فدراسیون فوتبال در پاسخ به اینکه آیا تیم ملی در برنامه‌ریزی‌های جدید بازی تدارکاتی را در تهران خواهد داشت گفت: خیر، چنین برنامه‌ای پیش‌بینی نشده و بازیکنان در چند روزی که پس از اردوی آفریقای جنوبی در تهران به سر خواهند برد استراحت کرده و اردوی آماده‌سازی را هم در کمپ تیم‌های ملی برگزار می‌کنند و بعد از آن به اتریش می‌روند و بازی‌های تدارکاتی در آنجا پیگیری می‌شود.(ایسنا )

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها