jamejamsima
سیما ویژه امروز کد خبر: ۶۶۶۷۲۴ ۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۵:۲۳

برنامه شبانه «خیابان ایران» جمعه شب میزبان علیرضا خمسه بازیگر و شهاب الدین عزیزی مشاور عالی فدراسیون فوتبال است و طی ارتباط مستقیم با آفریقای جنوبی به روند آماده‌سازی تیم ملی کشورمان می‌پردازد.

بابا پنجعلی امشب به «خیابان ایران» می‌رود

علیرضا خمسه و شهاب الدین عزیزی خادم مشاور عالی و اجرایی فدراسیون فوتبال امشب پنجم اردیبهشت ماه مهمان برنامه شبانه «خیابان ایران» خواهند بود.

برنامه «خیابان ایران» به مناسب سالگرد پایان کار 82 روزه ماهواره امید، آیتم‌هایی درباره فناوری اطلاعات روی آنتن می برد و نیز میزبان یکی از متخصصین این حوزه (ماهواره امید) است.

این برنامه مجموعه‌ای ازکلیپ‌های منتخب صداوسیما و منتخب فیلم‌های سینمایی ایران و جهان و موسیقی آن را به مخاطبان ارائه می‌کند. همچنین بخش‌های جدیدی از جمله گفتگو با هنرمندان و خواندن شعر طنز با حضور هنرمندان از آیتم‌های دیگر برنامه است.

ارتباط مستیم با آفریقای جنوبی در رابطه با روند اردو و آماده سازی تیم ملی کشورمان نیز یکی دیگر از بخش های جمعه شب این برنامه خواهد بود.

»
خیابان ایران» برنامه‌ای است که از بخش‌های مختلفی از جمله ادبیات، نجوم، سیاست، سبک زندگی و دیگر آیتم‌های فرهنگی و اجتماعی برخوردار است و بنا دارد در سال جاری پرداختن به فرهنگ را در اولویت کاری خود قرار دهد.

عبدالله روا، حامد جوادزاده و عباس طاهریان از مجریان این برنامه شبانه هستند که به تهیه‌کنندگی حامد جوادزاده، جمعه ساعت 23:20 دقیقه روی آنتن شبکه یک سیما می‌رود. (مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر