jamejamonline
اقتصادی عمومی کد خبر: ۶۶۶۲۸۰ ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۸:۲۱

یک مقام مسئول در شرکت توزیع برق تهران بزرگ با تشریح دلایل خاموشی و قطعی های پراکنده برق در جنوب تهران طوفان امروز را عامل این حوادث برقی اعلام کرد و گفت: هم اکنون برق تمام مناطق جنوب تهران وصل شده و تنها بخش هایی از نازی آباد و خانی آباد به صورت پراکنده با قطعی برق روبرو هستند.

دلایل خاموشی برق در جنوب تهران

کامبیز ناظریان در گفت‌وگو با مهر، درباره دلایل برخی از قطعی و خاموشی های پراکنده برق در مناطقی در جنوب تهران گفت: به دنبال وقوع طوفان و بارش شدید باران و تگرگ ظهر امروز به برخی از شبکه های هوایی خطوط برق در جنوب تهران خسارتهایی وارد شده است.

معاون بهره برداری و دیسپچینگ شرکت توزیع برق تهران بزرگ با اعلام اینکه میزان خسارت وارد شده به شبکه هوایی ناچیز بوده است تصریح کرد: هم اکنون بیش از یک هزار نیروی عملیاتی شرکت توزیع برق مشغول برطرف کردن مشکلات به وجود آمده در جنوب شهر تهران هستند.

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه در حال حاضر مشکلات عملیاتی به طور کامل در سطح شبکه برق جنوب تهران حل شده است اظهار داشت: برق تمامی نقاط به استثنای مناطقی از خانی آباد و نازی آباد تهران وصل شده است.

وی در ادامه با بیان اینکه از روز گذشته شرکت توزیع برق تهران با دریافت اطلاعیه هواشناسی خود را برای توفان آماده کرده بود تبیین کردن میزان نرخ حوادث طوفان امروز در سطح شبکه برق تهران کمتر از یک درصد بوده است.

ناظریان با یادآوری اینکه هم اکنون بیش از 1200 فیدر اصلی فشار متوسط به منظور تقویت شبکه برق تهران وجود دارد تاکید کرد: توفان امروز با وجود شدت بالا اما کمترین میزان خسارت را به دلیل آمادگی قبلی شرکت برق بر سطح شبکه داشته است.

معاون بهره برداری و دیسپچینگ شرکت توزیع برق تهران بزرگ در پایان با اعلام اینکه در حال حاضر وضعیت شبکه برق به ویژه در جنوب تهران تحت کنترل است خاطر نشان کرد: پیش بینی می شود تا پیش از ساعت 19 امشب به طول کامل برق دو منطقه نازی آباد و خانی آباد تهران هم به طور کامل وصل شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

یک کارشناس اقتصادی در یادداشتی در جام جم آنلاین نوشت: دولت آقای روحانی از لحاظ تفکر دو دولت کاملا متفاوت بودند ولی ما در حوزه اقتصاد شاهد سیاست هایی کاملا یکسان با آثار مشابه بودیم.

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

محمدعلی خطیبی، نماینده پیشین ایران در اوپک در یادداشتی برای جام جم آنلاین درباره نفتکش های سوخت‌رسان ایران در حال ورود به آب‌های ونزوئلا، نوشت: در صورت مزاحمت برای نفتکش های ایران، هم در خلیج فارس هم در خارج از این حوزه توان پاسخگویی وجود دارد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر