jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۶۶۶۱۲۰ ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۰:۴۱

آزار و اذیت با تهدید قمه

فیلم سیاه راز جنایت ها را فاش کرد

۱

باند سیاهی که با تهدید قمه نوجوانان پایتخت را مورد آزار و اذیت قرار می دادند و از این عمل بی شرمانه فیلمبرداری می کردند، توسط پلیس شناسایی و دستگیر شدند.

فیلم سیاه راز جنایت ها را فاش کرد

‏ساعت 17و 30 دقیقه 25 فروردین ماه ماموران گشت ضربت سرکلانتری هشتم حین گشت زنی در خیابان کاشان بودند که به دو دستگاه موتور سیکلت پلاک مخدوش مشکوک شده که هر دو ‏موتورسیکلت را متوقف کردند.

ماموران پس از بازرسی یک قبضه قمه از متهمان کشف کردند که با کشف قمه و با این احتمال که متهمان زورگیر هستند ماموران در صدد انتقال آنان به کلانتری را داشتند که در حین انتقال یکی از متهمان فردی به هویت ‏«مهران» در حالیکه سعی داشت چیزی را از ماموران مخفی کند اقدام به پرت کردن گوشی تلفن همراه خود به لابه لای شمشادها در کنار خیابان کرد که این عمل متهم ظن مامورین را تشدید کرده و پس از کشف موبایل و بررسی محتویات داخل آن مشخص شد یک صحنه ضبط شده توسط «مهران» که در حال زورگیری و آزار و اذیت با قمه از نوجوانی است در ان وجود دارد.

به دنبال این موضوع متهمان بلافاصله تحت الحفظ به کلانتری منتقل و تحت بازجویی های فنی قرار گرفتند که در ادامه فیلم ضبط شده طی گزارشی به مقام قضایی منعکس و دستور پیگیری ویژه این پرونده صادر شد که ماموران در ادامه ضمن شناسایی «حامد» فردی که از وی توسط باند «مهران» زورگیری شده بود ‏شناسایی و شاکی پس از دعوت به کلانتری در مواجه حضوری متهمان را شناسایی و اعلام داشت متهمان در تاریخ 17فروردین ماه در حاشیه بزرگراه نواب درحالیکه منتظر کرایه تاکسی به مقصد میدان توحید بودم با قمه از من زورگیری کرده و گوشی و تمامی وجه نقد مرا به زور سرقت کردند.

سرهنگ کیومرث حسنوند با اعلام این خبر، افزود: با اطلاعات بدست آمده از شاکی و تحقیقات و بازجویی های فنی صورت گرفته از متهمان مشخص شد متهمان اعضای باند زورگیران خشن در مرکز پایتخت هستند که پس از شناسایی طعمه های خود آنان را با زور و تهدید به مکان خلوتی کشانده ضمن آزار و اذیت و فیلمبرداری از این عمل بی شرمانه، اموال با ارزش آنان را نیز به سرقت می بردند.

رییس کلانتری 112 ابوسعید گفت: پرونده ای در این رابطه تشکیل و برای تحقیقات بیشتر و شناسایی سایر مالباختگان در اختیار کارآگاهان پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.(باشگاه خبرنگاران)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
مریم
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۳۵ - ۱۳۹۵/۱۲/۱۸
چرا چهره كثیفشون رو پوشوندید؟
۰
۰
یادداشت بیشتر
جای خالی نشاط

جای خالی نشاط

خشونت، زاییده ده‌ها عامل مختلف است و یك جامعه به خودی خود خشونت تولید نمی‌كند. یعنی مجموعه عواملی دست به دست می‌دهند تا خشونت تولید شده و در پی آن گاهی قتل و نزاع در جامعه رخ دهد.

مراقب انتخاب‌هایتان باشید

مراقب انتخاب‌هایتان باشید

سارا شقاقی، روان‌شناس در این باره می‌گوید: معمولا در بیشتر زندگی‌های مشتركی كه به جدایی یا طلاق عاطفی منجر می‌شود، انتخاب نادرست و عدم آموزش‌های پیش از ازدواج نقش مهمی را ایفا می‌كند.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر