jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۶۱۱۰   ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۰:۲۷

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: حرفهایم را در فیسبوک به هواداران می‌گویم و تاکنون دروغی نگفته‌ام.

اولیویرا:  حرف‌هایم را در فیس بوک می‌گویم

تونی اولیویرا سرمربی تراکتورسازی در نشست خبری پس از دیدار لخویا اظهار کرد: قبل از اینکه باران و تگرگ ببارد بازی خیلی خوبی برگزار می‌شد و من از عملکرد بازیکنان جوان تیمم راضی بودم و می‌خواستیم آخرین بازی خود را با پیروزی پشت سر بگذاریم.

وی افزود: ما در این بازی موقعیت‌های خوبی به دست آوردیم که این موقعیت‌ها می‌توانست نتیجه بازی را تغییر دهد ولی خیس بودن زمین مسابقه ما را غافلگیر کرد چون من تاکنون در تبریز چنین تگرگی ندیده بودم و تگرگ مثل سنگ بر سر بازیکنان می‌خورد.

سرمربی تراکتورسازی خاطر نشان کرد: من نمی‌توانم در خصوص اینکه سال آینده سرمربی تراکتور خواهم بود یا خیر صحبتی انجام دهم یکسری حرف‌های دروغ و راست با یکدیگر اشتباه شده‌اند و فعلا در این بارهصحبتی نمی‌کنم ولی ارتباطی بین من و تماشاگران تراکتورسازی است که این قسمت احساسی و قلبی است با این وجود هیچ وقت من ارتباط قلبی خودم را در تصمیم‌گیریم دخالت نمی‌دهم.

تونی اولیویرا تصریح کرد: مشکلات تراکتورسازی با تونی اولیوریا حل نمی‌شود و من برای ماندن در این تیم باید بدانم تراکتور در آینده چه می‌خواهد. من صحبت‌هایم را در صفحه اختصاصی فیسبوک خودم می‌زنم و مطمئن باشید هیچ وقت تاکنون دروغ نگفته‌ام.

وی تاکید کرد: من نگران این نیستم که پس از تراکتورسازی بدون تیم بمانم هر روز اتفاقات جدیدی می‌افتد و یک تجربه جدید به دست می‌آید. در فوتبال ایران فقط کرانچار و لوکا بوناچیچ دوام آوردند و اگر این تیم‌ها نباشند تیم‌های دیگری برای سرمربیگری دارند.

تونی گفت: قرار بود وقتی من به تبریز آمدم تمام مبلغ قراردادم را بگیرم ولی اینطور نشد. همانطور که گفتم حرف‌های راست و دروغ اشتباه شده است و مشخص نیست که چه کسی راست می‌گوید و چه کسی دروغ.

شایان ذکراست تونی اولیویرا صبح امروز تبریز را به مقصد استانبول ترک کرد و دیگر به ایران برنمی گردد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها