jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۵۸۰۷   ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۵:۱۹

برای موفقیت تیم ملی تا آخر ایستاده‌ام

کروش: هدف ما برد و باخت نبود

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران با بیان اینکه نتیجه بازی تدارکاتی در اردوی آفریقا برایش اهمیتی ندارد، از ادامه تمرینات خبر داد.

کروش: هدف ما برد و باخت نبود

کارلوس کروش پس از پیروزی تیم ملی فوتبال ایران برابر تیم موروکا سوآلوز در اردوی آفریقای جنوبی اظهار کرد: هدف ما در این مسابقه برد و باخت نبود بلکه فقط بازی تمرینی بود تا نقاط ضعف و قوت تیم را شناسایی کنیم و شناخت کافی از ملی پوشان داشته باشیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران تاکید کرد: تمرین بدنسازی و تاکتیکی برای رسیدن به نتیجه ادامه خواهد داشت تا به سطح مطلوب‌تر برسیم.

کروش در پایان به خبرنگار واحد مرکزی خبر گفت: تا آخر ایستاده‌ام که تیم ملی در جام جهانی حضور قوی و خوبی داشته باشد به شرطی که همه از تیم ملی حمایت خوبی بکنند.

تیم ملی فوتبال ایران در اولین دیدار تدارکاتی خود در آفریقای جنوبی که ساعت 12:30 امروز سه شنبه به وقت تهران در ژوهانسبورگ برگزار شد توانست با نتیجه 5 بر صفر تیم باشگاهی موروکا سوآلوز را شکست بدهد. پیام صادقیان، محمدرضا خلعتبری، رضا نوروزی و کریم انصاریفرد (دو بار) برای ایران در این مسابقه گلزنی کردند.

برچسب ها: کروش
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها