jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۵۳۱۲   ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۰:۲۷

سرمربی تیم ملی امید از سفر به تهران خبر داد

وینگادا: مشکل مالیاتی ام برطرف شد، به زودی می آیم

مشکل مالیاتی نلو وینگادا برطرف شده است و او به زودی به تهران می آید تا کار خود را رسما آغاز کند.

وینگادا: مشکل مالیاتی ام برطرف شد، به زودی می آیم

سایت جام جم ورزشی - نلو وینگادا یک ماه پیش با عقد قرارداد با فدراسیون فوتبال ایران هدایت تیم ملی امید ایران را برعهده گرفت.

این مربی پس از عقد قرارداد برای انجام امور شخصی به پرتغال سفر کرد و بعد از اینکه قصد بازگشت به ایران را داشت به دلیل مشکلات مالیاتی و به خاطر این مسئله که ممکن بود ممنوع‌الخروج شود دیگر نتوانست به ایران سفر کند.

اما نلو وینگادا از حل مشکل مالیاتی خود خبر داده و اظهار داشته که کمتر از یک ماه دیگر به ایران می آید. او با اشاره به تنش به وجود آمده در اینباره گفته :" زمان زیادی را از دست دادیم. همه چیز برای برگزاری اردوها سازمان‌دهی شده بود هنوز به حل این مسئله و حضور در اردوی چین امیدوارم. فراموش نکنید که زمان از دست رفته است ما حتی برای حضور کره برنامه‌ریزی کردیم و آرزو می‌کنم هرچه زودتر شرایط حضورم در ایران مشخص شود."

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر