jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۵۲۹۰   ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۰:۰۹

پس لرزه های افشای رقم قرارداد استقلالی ها

دایی چقدر بیشتر از قلعه نویی گرفته است؟

انتشار قراردادهای تیم های استقلال و پرسپولیس نکات مهمی را به همراه داشت. یکی از مهترین نکات این لیست گرانتر بودن دایی از قلعه نویی بود.

دایی چقدر بیشتر از قلعه نویی گرفته است؟

سایت جام جم ورزشی - با انتشار رسمی قرارداد تیم های استقلال و پرسپولیس مشخص شد قرارداد دایی تقریبا 450 میلیون تومان از امیر قلعه نویی بیشتر است. نکته مهم درباره قرارداد دایی با پرسپولیسی ها با دایی این است که دایی به ازای این قرارداد از دریافت 350میلیون طلب قبلی اش صرف نظر کرد دایی اما در میان پرسپولیسی ها تنها کسی بود که قراردادش کاملا شفاف و بدون هیچ نوع متمم قبلی یا بعدی امضا شده است. او به عنوان یکی از افراد نمونه در پرداخت مالیات هایش ، میزان مالیات 20 درصدی اش را هم خودش می پردازد. یعنی دایی بعد از کسر مالیات از قراردادش تنها یک میلیارد و 410 میلیون دریافتی خواهد داشت. او با این رقم 110 میلیون از همتای استقلالی اش بیشتر گرفته است . رقیبی که سال پیش از آن را قهرمان لیگ برتر شده بود و پر عنوان ترین مربی تاریخ لیگ برتر ایران است. اگرچه دایی در کادرفنی خود 6 دستیار 200 میلیون تومانی دارد ، که افزودن مبلغ آنها به رقم دریافتی سرمربی این عدد را به 3 میلیارد می رساند ، قلعه نویی هم تقریبا پروژه مشابه ای داشته است. کادر 21 نفره دستیاران او هم تقریبا به همان 3 میلیارد تومان می رسد.

قلعه نویی که در همه سال های قبل بالاترین دریافتی را بین مربیان لیگ داشت اگرچه این فصل نتیجه خوبی نگرفته اما رکوردش به این واسطه شکسته شد که رویانیان برای آشتی با دایی به رقم دریافتی دایی از راه آهن یک رقم اضافه کرد و او را از چند صد میلیونی ، چند میلیاردی کرد!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ما حتما می توانیم

ما حتما می توانیم

خواهر و برادری ژاپنی با هم مدال طلای المپیک توکیو را صید کردند! هر دو جودوکار هستند و هر دو در یک روز در فینال مسابقات حریفان فرانسوی و گرجستانی خود را شکست دادند و قهرمان المپیک شدند.

نابودگر!

نابودگر!

 در سال‌های اخیر بسیار از این گفتیم که فلان مربی مزدور است و فلان ورزشکار هم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر