jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۴۳۶۳   ۲۹ فروردين ۱۳۹۳  |  ۲۳:۴۹
شهریاری: نمره قلعه‌نویی در استقلال ۲۰ است

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال گفت: نمره امیر قلعه‌نویی در استقلال ۲۰ است و او را حفظ می‌کنیم.


احمد شهریاری در مورد حذف استقلال از آسیا گفت:‌ ما برای فصل آینده با برنامه‌ریزی جدیدی ورود خواهیم کرد و کادر فنی هم حفظ خواهد شد، البته در بخش جوانگرایی هم فعال خواهیم بود و قصدمان جوانگرایی است و امیدوارم فصل آینده فصل خوبی برای استقلال باشد.

وی در مورد اینکه مدیرعامل استقلال مدام از جدایی از باشگاه سخن می‌گوید گفت: این بحث در هیئت مدیره باشگاه مطرح نشده است و اگر قرار است اتفاقی بیفتد این مسئله باید در هیئت مدیره مطرح شود و با وزرات ورزش هم هماهنگی‌های لازم صورت بگیرد. ما خودمان فقط در این مورد تصمیم‌گیرنده نیستیم، فکر می‌کنم در جلسه آینده هیئت مدیره این موضوع نهایی شود و تکلیف استقلال روشن شود.

شهریاری در مورد اینکه قلعه‌نویی از تیم‌های ذوب آهن و پدیده مشهد پیشنهاد مربیگری دارد گفت: قلعه‌نویی قطعاً یکی از بهترین و بزرگترین مربیان ایران است و پیشنهادهای خوبی هم به او می‌شود، اما ما او را در استقلال نگه می‌داریم و خودش هم تمایل دارد که در این تیم بماند. استقلال خانه اول و آخر قلعه‌نویی است. ما در هر شرایطی او را حفظ می‌کنیم تا در لیگ آینده با قدرت در میدان حاضر شویم.

عضو هیئت مدیره استقلال در مورد اینکه به خاطر حذف از آسیا از قلعه‌نویی توضیحی خواسته نشده گفت: وجود قلعه‌نویی باعث شد که به مشکلات بزرگتر برنخوریم، اگر او نبود با مشکلات بدتری مواجه می‌شدیم. برای حضور در لیگ تمرینات را دیر شروع کردیم و در اواسط کار بازیکنانی از جمع ما جدا شدند و تاروپود تیم متلاشی شد. من به عنوان یکی از اعضای هیئت مدیره از او تشکر می‌کنم، فکر می‌کنم نمره کادر فنی و قلعه‌نویی 20 است. در آسیا با قرعه بدی مواجه شدیم و همانطور که دیدید در بازی آخر هم با ناداوری حذف شدیم.

شهریاری در مورد اینکه استقلال ملی‌پوشان را دراختیار تیم ملی قرار خواهد داد یا نه؟ گفت: فکر نمی‌کنم مشکلی برای حضور ملی‌پوشان در اردوی تیم ملی وجود داشته باشد، اما این موضوع به کادر فنی برمی‌گردد هر چند در بازی آخر حساسیتی وجود ندارد و با هماهنگی فتح‌الله زاده و قلعه‌نویی این کار انجام می‌شود.

عضو هیئت مدیره استقلال در مورد شکایت فتح‌الله‌زاده از کی‌روش گفت: باید این سوءتفاهم‌ها برطرف شود، فتح‌الله‌زاده دلش برای استقلال می‌سوزد و کی‌روش هم دلش برای تیم ملی می‌سوزد، باید دست به دست هم بدهیم تا به درک مشترکی برسیم. فکر نمی‌کنم فتح‌الله‌زاده از کی‌روش شکایت کند و ما نمی‌گذاریم این اتفاق بیفتد.(فارس )

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر