jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۶۶۳۹۸۲   ۲۸ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۱:۵۱

بهرام رادان، مهناز افشار و پیمان معادی را در این عکس می بینید.

بهرام رادان و مهناز افشار در کنار سفره هفت سین / عکس

بهرام رادان اولین حضورش در سینمای ایران را با بازی در فیلم «شور عشق» و روبه روی بازیگری تجربه کرد که او نیز آن روزها تازه در راه معرفی شدن به اهالی سینما بود.

/Media/Image/1393/01/28/635333321156276903.jpg

وقتی از او می خواهیم «مهناز افشار» این روزها را با مهناز افشار «شور عشق» مقایسه کند، بر این باور است که این بازیگر به مرز پختگی رسیده و تبدیل به یک بازیگر کاملا حرفه ای شده و امروز می توان از او به عنوان یکی از وزنه های اصلی سینمای ایران نام برد که بار سنگینی از سینما را یک تنه به دوش می کشد. «مهناز افشار» از نگاه «بهرام رادان»، یک همکار بسیار دوست داشتنی و جلوی دوربین، یک بازیگر فوق العاده حرفه ای به حساب می آید که هم به او و هم به تمام عوامل گروه انرژی مثبتی منتقل می کند. (زندگی ایده آل)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بازدارندگی منطقه‌ای

بازدارندگی منطقه‌ای

ایران با پیوستن به سازمان همکاری‌ های شانگهای به عضویت پیمان بسیار مهمی درآمد که به لحاظ اقتصادی، سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و همچنین نظامی می‌تواند بسیار در منطقه تاثیرگذار باشد.

موج‌ ششم از راه می‌رسد؟

موج‌ ششم از راه می‌رسد؟

شیوع ویروس کرونا در کشور براساس آنچه اپلیکیشن ماسک نشان می‌دهد این روزها در حال فروکش کردن است، طوری که تعداد شهرهای با وضعیت نارنجی به 238شهر و تعداد شهرهای زرد به 136شهر افزایش یافته‌است، ضمن این‌که 17شهر کشور نیز در وضعیت آبی قرار دارند و تنها 57 شهر رنگ قرمز کرونایی دارند.

شاعری که پدیده شد

شاعری که پدیده شد

جنوب ایران و به ویژه فارس و بوشهر همواره یکی از قطب‌ های شعری کشور بوده است. ادیبان این بخش از ایران‌ زمین در جریان‌ سازی شعر انقلاب نیز نقش بسزایی داشته‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها