jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۶۳۶۲۵   ۲۷ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۵:۲۲

آرزوهای بزرگ جوان 26 ساله نیوکمپ

شکیرا و پیکه به دنبال ریاست بارسلونا

همسر مدافع میانی تیم فوتبال بارسلونا پیش بینی کرد این بازیکن اسپانیایی یک روز بر مسند ریاست آبی و اناری‌ها تکیه خواهد زد.

شکیرا و پیکه به دنبال ریاست بارسلونا

شکیرا، خواننده کلمبیایی و همسر جرارد پیکه، مدافع میانی تیم فوتبال بارسلونا در گفت و گویی با نشریه بوکاس اظهار داشت: روزی خواهد رسید که جرارد پیکه رئیس باشگاه بارسلونا خواهد شد و من هم مهم‌ترین زن این باشگاه خواهم شد.

چندی روز پیش پیکه در گفت و گویی با سایت بلیچر ریپورت از احتمال روی کار آمدن خود به عنوان رئیس بارسلونا در آینده گفت: چه کسی می‌داند، شاید من رئیس بارسلونا شدم.

همسر پیکه هم اظهارات مدافع بارسلونا را تایید کرد و گفت می‌تواند روزی را ببیند که پیکه امور آبی و اناری‌ها را اداره کند. وی تصریح کرد: بله، این احتمال وجود دارد. چه کسی می‌داند؟ شاید من هم یک روز مهم‌ترین زن باشگاه بارسلونا شدم.

پیکه و همسر وی در حالی از احتمال رئیس شدن این مدافع اسپانیایی بارسلونا گفتند که او در سن 26 سالگی هنوز سال‌های زیادی را برای ادامه دوران بازیگری خود پیش رویش می‌بیند. پیکه که در حال حاضر در بند مصدومیت به سر می‌برد، از حضور در بازی حساس امشب (چهارشنبه) تیمش در ال‌کلاسیکوی فینال جام حذفی اسپانیا بازمانده است. (تسنیم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

امیر حاج‌رضایی کارشناس فوتبال درباره دربی اخیر پایتخت یادداشتی را در اختیار روزنامه جام جم قرار داده و این مسابقه را تجزیه و تحلیل کرده است. یادداشت این کارشناس را در ادامه بخوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر