jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۶۳۶۲۵   ۲۷ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۵:۲۲

آرزوهای بزرگ جوان 26 ساله نیوکمپ

شکیرا و پیکه به دنبال ریاست بارسلونا

همسر مدافع میانی تیم فوتبال بارسلونا پیش بینی کرد این بازیکن اسپانیایی یک روز بر مسند ریاست آبی و اناری‌ها تکیه خواهد زد.

شکیرا و پیکه به دنبال ریاست بارسلونا

شکیرا، خواننده کلمبیایی و همسر جرارد پیکه، مدافع میانی تیم فوتبال بارسلونا در گفت و گویی با نشریه بوکاس اظهار داشت: روزی خواهد رسید که جرارد پیکه رئیس باشگاه بارسلونا خواهد شد و من هم مهم‌ترین زن این باشگاه خواهم شد.

چندی روز پیش پیکه در گفت و گویی با سایت بلیچر ریپورت از احتمال روی کار آمدن خود به عنوان رئیس بارسلونا در آینده گفت: چه کسی می‌داند، شاید من رئیس بارسلونا شدم.

همسر پیکه هم اظهارات مدافع بارسلونا را تایید کرد و گفت می‌تواند روزی را ببیند که پیکه امور آبی و اناری‌ها را اداره کند. وی تصریح کرد: بله، این احتمال وجود دارد. چه کسی می‌داند؟ شاید من هم یک روز مهم‌ترین زن باشگاه بارسلونا شدم.

پیکه و همسر وی در حالی از احتمال رئیس شدن این مدافع اسپانیایی بارسلونا گفتند که او در سن 26 سالگی هنوز سال‌های زیادی را برای ادامه دوران بازیگری خود پیش رویش می‌بیند. پیکه که در حال حاضر در بند مصدومیت به سر می‌برد، از حضور در بازی حساس امشب (چهارشنبه) تیمش در ال‌کلاسیکوی فینال جام حذفی اسپانیا بازمانده است. (تسنیم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها