jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۳۰۹۰   ۲۶ فروردين ۱۳۹۳  |  ۰۰:۲۲
هدایتی : آقایان اجازه ندادند به پرسپولیس کمک کنم

حسین هدایتی گفت:‌ خیلی دوست داشتم تا با گرفتن گوشه‌ای از کار، به پرسپولیس کمک کنم اما آقایان اجازه ندادند.


حسین هدایتی اظهار داشت:‌ خیلی خوشحالم که شب گذشته کنار بازیکنان و کادر فنی پرسپولیس حضور داشتم و جا دارد این نایب قهرمانی را به تمام هواداران پرسپولیس تبریک بگویم.

وی افزود: می‌خواستم گوشه‌ای از کار را بگیرم و به تیم محبوبم کمک کنم اما آقایان اجازه این کار را ندادند و دلیلش را هم نمی‌دانم.

هدایتی ادامه داد: ‌اما باشم یا نباشم همیشه کنار تیم محبوبم خواهم بود و هر کاری از دستم بر بیاید برای این تیم محبوب انجام خواهم داد، خیلی خوشحالم که پرسپولیس به حقش در لیگ برتر رسید و شادی را به مردم هدیه داد.

هدایتی در پایان خاطرنشان کرد:‌ من می‌دانم که امسال پرسپولیس سختی‌های زیادی را تحمل کرده و اتفاقات عجیب و غریبی در این تیم افتاد و حتی ضربه‌هایی به این تیم زدند اما مهم‌تر از همه این بود که پرسپولیس نایب قهرمان شد و به نظرم این بچه‌ها پتانسیل این موفقیت را داشتند اما باید بدانیم پرسپولیس برای حضور در آسیا باید سریع‌تر جمع‌ و جور شود چون کار خیلی سختی برای به دست آوردن دل هواداران دارد.(فارس )

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ما حتما می توانیم

ما حتما می توانیم

خواهر و برادری ژاپنی با هم مدال طلای المپیک توکیو را صید کردند! هر دو جودوکار هستند و هر دو در یک روز در فینال مسابقات حریفان فرانسوی و گرجستانی خود را شکست دادند و قهرمان المپیک شدند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر