jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۲۸۴۴   ۲۵ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۳:۳۸

به دلیل پرداخت نشدن بدهی ها

مهاجم استقلال از پرسپولیس شکایت کرد

محمد قاضی مهاجم کنونی استقلال که در فصل دوازدهم برای پرسپولیس بازی کرد از باشگاه سرخپوشان شکایت به عمل آورد.

مهاجم استقلال از پرسپولیس شکایت کرد

سایت جام جم ورزشی - محمد قاضی همانطور که از قبل گفته بود در صورت پرداخت نشدن مطالباتش از باشگاه پرسپولیس شکایت می کند این تصمیم خود را عملی کرد.

این بازیکن که سابقه یک فصل حضور در پرسپولیس را دارد مبلغ 360 میلیون تومان از این باشگاه طلب دارد و به دلیل پرداخت نشدن آن از این باشگاه به کمیته انضباطی شکایت کرد.

حتی روزی که محمد رویانیان مدیرعامل سابق پرسپولیس در تمرین استقلال حضور پیدا کرد قاضی از وی خواست تا طلب او را بدهد که رویانیان به وی گفت سید صالحی که سابقه بازی در استقلال را دارد هم از این تیم طلب دارد و ما با فتح الله زاده در تعاملیم که استقلال به جای پرداخت پول سید صالحی طلب شما را از طرف ما بدهد و ما هم طلب شما را به سید صالحی بدهیم.

البته با وجود این صحبت رویانیان این اتفاق هم رخ نداد تا قاضی مجبور به شکایت شود.

گفتنی است که مهاجم استقلال 110 میلیون تومان هم از باشگاه ذوب آهن طلب دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر