jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۱۸۶۶ ۲۳ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۲:۲۷

اکثر بازیکنان پرسپولیس با مجموعه ورزشی درفشی فر خداحافظی کردند!

وداع سرخپوشان با درفشی فر!

سایت جام جم ورزشی - آخرین تمرین پرسپولیس قبل از دیدار با استقلال خوزستان در درفشی فر برگزار شد و در خاتمه اکثر بازیکنان با محل تمرین تیم شان وداع کردند. قرارداد بسیاری از سرخپوشان با پرسپولیس به اتمام رسیده و آنها تمایل چندانی برای ماندن در این تیم ندارند. دلیل اصلی آن هم نرسیدن پول است.

عده ای تمام پرداختی های ابتای فصل بازیکنان شاخص تیم را در قرارداد آنها لحاظ کرده و آن را برای وزارت ورزش فرستاده اند، مسئولان وزارت هم این مبالغ را که نزدیک به 400 میلیون تومان بود از قرادادهای بازیکنان مذکور در سازمان لیگ کم کردند تا مشخص شود طبق این قراردادها سرخپوشان 70 ،80 درصد پول خود را دریافت کرده اند.

بعد از این اتفاق حالا همه به فکر جدایی افتاده اند. با این شرایط مدیرعامل جدید پرسپولیس کار سختی برای انتخاب بازیکن جدید و شاید هم کادر فنی خواهد داشت مخصوصا اینکه وزارت ورزش سخت در این فکر است که قراردادهای مالی سرخابی را برای فصل آینده تا حد زیادی کاهش دهد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
خبرهای مرتبط

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر