jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۱۶۳۴   ۲۲ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۸:۵۴

حاشیه دیدار استقلال و تراکتورسازی

علی کریمی این بار توسط استقلالی‌ها تشویق شد

علی کریمی این بار توسط استقلالی‌ها تشویق شد

هواداران تیم استقلال بعد از ورود علی کریمی به زمین این بازیکن را مورد تشویق قرار دادند.


بازیکنان ۲ تیم استقلال و تراکتورسازی ساعت 18 به صورت همزمان وارد زمین شدند. هواداران استقلال که قبل از بازی نسبت به علی کریمی واکنش نشان داده بودند این بار به صورت یکپارچه علی کریمی را تشویق کردند. هافبک و کاپیتان سابق پرسپولیس هم به سمت طرفداران استقلال رفت و برای آنها دست تکان داد.

* امیرحسین صادقی هنگامی که وارد زمین شد به زمین تراکتورسازی رفت و با شوتی توپ را درون دروازه حامد لک فرستاد که این موضوع با واکنش حامد لک رو به رو شد طرفداران استقلال هم از این موضوع به وجد آمده بودند. صادقی دقایقی بعد به سمت طرفداران استقلال رفت و به تشویق‌های آنها پاسخ داد.

*گروه موسیقی قبل از بازی برای تماشاگران سرود های جنگ تحمیلی را به اجرا در آورد.

* هواداران استقلال یک پرچم بزرگ به ورزشگاه آوردند که روی آن عدد شماره 7 «پیراهن فرهاد مجیدی» حک شده است. همچنین نام عمران‌زاده روی یکی از پرچم‌های استقلالی‌ها حک شده است.

* تیم تراکتورسازی با این ترکیب به مصاف استقلال می‌رود. حامد لک، مرتضی اسدی، مهدی کیانی، مهدی کریمیان، فرشاد احمدزاده، محمد نصرتی، حبیب گردانی، میلاد فخرالدینی، سعید دقیقی، علی کریمی و کریم انصاری فرد

دیدار ۲ تیم از ساعت 19 آغاز می‌شود./ فارس

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر