جمعه روز هیجان انگیزی است

اولیویرا: فوتبال ایران لیگ جالبی دارد

سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز معتقد است فردا روز بزرگی در فوتبال ایران خواهد بود و این هیجان‌انگیز است که 5 تیم شانس قهرمانی دارند.
کد خبر: ۶۶۱۴۷۴
اولیویرا: فوتبال ایران لیگ جالبی دارد

تونی اولیویرا در کنفرانس خبری پیش از دیدار برابر استقلال با بیان اینکه فردا یک روز پر هیجان خواهد بود گفت: لیگ فوتبال ایران لیگ جالبی است که پنج تیم برای قهرمانی در آن می جنگند. فردا چندین تیم هستند که بازی هایشان تاثیرگذار خواهد بود. بعضی از تیم‌هایشان بازی شان به خودشان بستگی دارد و کاری به نتایج سایر تیم‌ها ندارند اما بعضی تیم‌ها هم نتایج سایر تیم‌ها را دنبال می‌کنند. همانطور گفتم فردا یک روز بزرگ خواهد بود و یکی از این 5 تیم می‌تواند جام قهرمانی را بگیرد.

وی همچنین در مورد بازی فردا با استقلال تهران نیز گفت: متاسفانه در بازی فردا در کورس قهرمانی نیستیم و من فکر می‌کنم نتیجه مستقیم در قهرمانی نیست بلکه می‌توانیم غیرمستقیم تاثیرگذار باشیم.

سرمربی تراکتورسازی همچنین افزود: فردا مقابل تیمی بازی داریم که کمتر شکست می‌خورد. تیمی که خیلی تجربه دارد و همینطور از حضور یکی مربی باهوش و با انگیزه بهره می‌برد. این تیم از لحاظ کار دفاعی و همینطور ضربات ایستگا. هی قوی عمل می‌کند اما فراموش نکنیم ما آمدیم اینجا یک بازی خوب انجام دهیم و سعی می‌کنیم بهترین بازی‌مان فردا مقابل استقلال به نمایش بگذاریم.

وی خاطر نشان کرد: سعی می‌کنیم تمرکز و سازمان‌دهی داشته باشیم تا بتوانیم بازی زیبایی را از خود به نمایش بگذاریم.

وی همچنین در مورد تماشاگران تراکتورسازی گفت: ما تماشاگران خوبی داریم که سعی می‌کنند همیشه بهترین باشند ما هم برای به خاطر آنها تلاش می‌کنیم تا فردا آنها را خوشحال کنیم.

اولیویرا همچنین در مورد مصدومان و محرومان در برابر بازی فردا گفت: ما برای بازی فردا فقط ابراهیمی را در اختیار نداریم.

وی همچنین در پاسخ به این سوال که دوست دارید کدام تیم قهرمان شود گفت: قهرمانی فردا بستگی به بازی نفت دارد اما اگر نظر مرا بخواهید می‌گویم از فولاد خوزستان خوش و هم مربی این تیم خوشم می‌آید. ولی من نمی‌توانم قهرمان لیگ را تعیین کنم. فردا 5 تیم شانس قهرمانی دارند و بنابراین 5 مربی فردا روز پر استرسی را خواهند گذارند البته باید بگویم تنها تیمی که خود را گارانتی کرده و سال بعد در لیگ قهرمانی حضور دارد تراکتورسازی تبریز است.

وی همچنین در پاسخ به این سوال که آیا در کشورهای دیگر دیده بودید که 5 تیم شانس قهرمانی داشته باشد گفت: من جایی ندیده بودم که در هفته آخر لیگ 5 تیم شانس قهرمانی داشته باشند. سخت چنین اتفاقی رخ می‌دهد و فکر می‌کنم هیجان‌انگیز است.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها