jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۱۱۱۵   ۲۰ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۶:۵۰

زمان برگزاری بازی‌های پلی‌آف لیگ برتر و لیگ دسته یک فوتبال تعیین شد.

غلامرضا بهروان با بیان این که قرعه‌کشی بازی‌های پلی‌آف لیگ برتر و لیگ دسته یک عصر امروز (چهارشنبه) انجام شد، اظهار کرد: بر اساس قرعه‌کشی انجام شده بازی رفت پلی‌آف لیگ دسته یک ما بین تیم‌های پیکان و سیاه‌جامگان مشهد دوشنبه 25 فروردین ساعت 16:45 در ورزشگاه قدس تهران انجام می‌شود. همچنین بازی برگشت این دو تیم شنبه سی‌ام فروردین ماه ساعت 16 در ورزشگاه تختی مشهد برگزار خواهد شد.

بهروان افزود: همچنین بازی رفت پلی‌آف لیگ برتر در تاریخ شنبه ششم اردیبهشت ماه ما بین تیم چهاردهم لیگ برتر و برنده پلی‌آف لیگ دسته یک انجام می‌شود و بازی برگشت دو تیم هم یازدهم اردیبهشت ماه خواهد بود. همچنین قرعه‌کشی تعیین میزبان دو بازی رفت و برگشت پلی‌آف هم یکشنبه سی و یکم فروردین ماه در محل سازمان لیگ برگزار می‌شود.

رییس کمیته‌ مسابقات سازمان لیگ درباره فینال لیگ دسته یک هم به ایسنا گفت: فینال این بازی‌ها میان تیم‌های نفت مسجد سلیمان و پدیده مشهد به صورت تک بازی خواهد بود و طبق قرعه‌کشی در ورزشگاه بهنام محمدی مسجد سلیمان برگزار می‌شود. این مسابقه پنجشنبه 28 فروردین ماه در ساعت 17 خواهد بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر