jamejamonline
اقتصادی عمومی کد خبر: ۶۶۰۶۹۱   ۱۹ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۶:۱۲

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی درامور مسکن مهر با بیان اینکه در حال حاضر 114 هزار واحد آماده افتتاح است، گفت: امیدواریم که پرونده مسکن مهردر پایان سال ۹۴ بسته شود.

114 هزار واحد مسکن مهر آماده افتتاح شد

احمد اصغری مهرآبادی امروز سه شنبه در جریان بازدید از پروژه های مسکن مهر شهر جدید پردیس با بیان اینکه تاکنون یک میلیون و 130 هزار واحد مسکن مهر افتتاح شده است، گفت: در حال حاضر 114 هزار واحد نیز آماده افتتاح است همچنین در فاز ۱۱ پردیس پنج هزار واحد تا پایان اردیبهشت ماه آماده افتتاح می‌شود که در صورت تکمیل خدمات زیر بنایی تا پایان خرداد آماده تحویل می‌شود.

وی با اشاره به اینکه با توجه به تاکید رییس جمهور امیدواریم که پرونده مسکن مهر در پایان سال ۹۴ بسته شود، افزود: بیشترین مشکل ما در پردیس مشکل تامین آب است که طی موافقت نامه صورت گرفته با وزارت نیرو مقرر شده یک متر مکعب در ثانیه برای پردیس تامین شود.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در مسکن مهر گفت: منبع‌های ۲۰ هزار متر مکعبی و دو منبع ۱۰ هزار متر مکعبی و یک منبع چهار هزار متر مکعبی در حال ساخت است و مقرر شده کارگروهی از وزارت نیرو، معاونت نظارت راهبردی و وزارت راه این موضوع را پیگیری کنند.

مهرآبادی در خصوص انتقاد پیمانکاران از رقم تعیین شده برای ساخت مسکن مهر، افزود: برخی از پیمانکاران ارقام نجومی را تعیین کردند که ما این ارقام را نمی پذیریم و این اقدام پیمانکاران اجرایی نخواهد شد. بنابراین پیمانکاران باید سریع پروژه‌ها را شروع کنند.(مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
معیشت،‌ در صدر اولویت‌ ها

معیشت،‌ در صدر اولویت‌ ها

با توجه به موج گرانی کالاهای اساسی و تورم‌های بی‌ سابقه در چند سال اخیر و همچنین رشد اقتصادی کشورمان که در یک دهه اخیر نزدیک به صفر بوده‌است، قدرت خرید مردم و خانوارهای ایرانی به‌ شدت کاهش یافته و سفره آنها نیز کوچک‌تر شده‌است.

گفتگو

بیشتر
تکمیل مسکن مهر؛ 4 ماه بعد

گفت‌وگو با مهدی هدایت، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس درباره سرنوشت مسکن مهر و طرح اقدام ملی مسکن

تکمیل مسکن مهر؛ 4 ماه بعد

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها