jamejamonline
اقتصادی عمومی کد خبر: ۶۶۰۵۷۳   ۱۹ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۰:۳۳

ثبت نام دریافت یارانه نقدی در فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها از فردا چهارشنبه از طریق سایت رفاهی آغاز می‌شود.

ثبت‌نام دریافت یارانه نقدی از 20 فروردین

ثبت‌نام سرپرستان خانوار و متقاضی دریافت یارانه نقدی از فردا 20 فروردین 93 تا پایان این ماه به‌طور همزمان در سراسر کشور و از طریق سایت رفاهی آغاز می‌شود.

براساس برنامه اعلام شده، ثبت‌نام از سرپرستان متقاضی نیازمند یارانه نقدی که عدد سمت راست شماره کارت ملی آنها «صفر» است از صبح روز 20 فروردین ماه جاری، به‌طور همزمان در سراسر کشور و از طریق شبکه اینترنتی به‌نشانی www.refahi.ir و یا از طریق مراکز کمیته امداد، بهزیستی، دفاتر پستی، استانداری‌ها و فرمانداری‌ها انجام می‌شود.

همچنین سرپرستان متقاضی نیازمند یارانه نقدی که عدد سمت راست شماره کارت ملی آنها «یک» است نیز باید در روز دوم ثبت‌نام یعنی 21 فروردین ماه جاری اقدام به نام‌نویسی در سایت رفاهی کنند.

سرپرستان متقاضی نیازمند یارانه نقدی به‌ترتیب در روزهای بعد با عدد سمت راست شماره کارت ملی «دو» در روز 22 فروردین، عدد «سه» در روز 23 فروردین، عدد «چهار» در روز 24 فروردین، عدد «پنج» در روز 25 فروردین، عدد «شش» در روز 26 فروردین، عدد «هفت» در روز 27 فروردین، عدد «هشت» در روز 28 فروردین و در نهایت عدد «9» در روز 29 فروردین ماه جاری انجام خواهد شد.

همچنین روزهای 30 و 31 فروردین ماه جاری به ثبت‌نام از سرپرستان خانوارهای متقاضی یارانه نقدی تعلق دارد که طی 10 روز قبل به هر دلیل موفق به ثبت‌نام نشده‌اند.

ثبت‌نام از هر نقطه کشور با ورود به سایت www.refahi.ir امکان‌پذیر خواهد بود و افرادی که در روستاها و مناطقی زندگی می‌کنند که دسترسی به اینترنت ندارند نیز می‌توانند به دفاتر خدمات پست و پیشخوان دولت و همچنین شوراهای اسلامی محلی و فرمانداری‌ها، بخشداری‌ها و استانداری‌ها و مراکز کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی مراجعه کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۵
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
با سلام سید مهدی سید موسوی
United States
۱۹:۳۶ - ۱۳۹۳/۰۱/۱۹
من با مادرم زندگی می كنم وقبلا مادرم به عنوان سرپرست یارانه می گرفتند ولی حالا ایشان مریض شدن ونمی توانند به بانك مراجعه كنند یا كارهای مربوط به یارانه را انجام دهند ایا من می توانم خودم را به عنوان سرپرست معرفی كنم لطفا توضیحات كامل بفرمایید از شما متشكرم .توضیح اینكه مادرم نزدیك به 80 سال سن دارند و نمی توانند را ه بروند .
۰
۰
نیاز
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۲ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۰
سلام راهنماییم كنید فرم فعال ثبت نام كدوم ادرسه؟ فقط نمونه فرم زدن
۰
۰
آزاد
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۲۴ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۱
سلام ببخشید اونایی كه درپركردن فرم دروغ گفته اند چی
۰
۰
سید ابراهیم میر مصطفی
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۲ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۶
ثبت نام كردم پیام كوتاه نیامد
۰
۰
ابراهیم میرمصطفی
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۶ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۶
ثبت نام كردم پیام كوتاه نیامد چه كنم
۰
۰

یادداشت

بیشتر

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها