jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۰۴۲۰   ۱۸ فروردين ۱۳۹۳  |  ۲۰:۳۳

طفلکی ها پول آجیل شب عید هم نداشتند!

گشنه و تشنه های پرسپولیس چند صد میلیون گرفتند؟

۳

بنگر از ابتدای امسال 600 میلیون تومان گرفته و پروین برایش درخواست 90 میلیون دیگر کرده بود. یعنی بیش از 69 درصد دریافتی.

گشنه و تشنه های پرسپولیس چند صد میلیون گرفتند؟

به گزارش جام جم ورزشی ، علی پروین که گفته بود بازیکنان پرسپولیس را گشنه و تشنه در بیایان رها کردند ! یا این بچه ها حتی آجیل شب عید نخریدند! با انتشار ریز مبالغ دریافتی این بچه ها – بازیکنان پرسپولیس – چه حرفی برای گفتن دارد ؟ این مبالغ نشان می دهد این بچه ها آن قدر ها هم نباید گشنه و تشنه باشند آن هم وسط بیابان! حداقل می توان گفت با مبالغ دریافتی آنها پول آجیل شب عید را داشتند! علی پروین که برای به آرامش رساندن پرسپولیس به باشگاه آمد هرگز در این مدت نتوانست آرامش را حاکم کند بلکه نوع برخوردها و ادبیات خاص او مشکلات تازه ای برای پرسپولیس به وجود آورد.پروین که در دهه های 60 و 70 در فوتبال ایران به خصوص پرسپولیس برای خود قدرتی فراهم کرده بود در دوره جدید به توصیه دوستان عمل نکرد و با پیشنهاد وزارت ورزش و جوانان به عنوان سرپرست موقت باشگاه منصوب شد. بی خیر از آنکه اوضاع کنونی با بیست سال پیش فرق کرده است و امروز اگر پول نداشته باشی در اوج بازیکن سالاری در فوتبال ، زمین می خوری.پروین بعد از ناکامی پرسپولیس که البته نباید آن را تا روز جمعه مطلق معرفی کرد و ممکن است با نتایج هفته پایانی دنیا به کام سرخ ها شود ، پشت سر بازیکنان و سرمربی تیم قرار گرفت و در موضع همان ها از وزارت ورزش و جوانان انتقاد کرد.پرسپولیسی ها که چند بار اعتصاب کرده بودند و یا حرف از اعتصاب دسته جمعی را بارها به میان کشیدند هرگز فکرش را نمی کردند انتشار ریز مبالغ قرارداد آنها، دست کسانی که قصد داشتند دیگران را مقصر جلوه دهند و رودرروی هواداران قرار دهند رو شود. همین رفتارها باعث می شود یکی مثل محسن بنگر به سیم آخر بزند و به شدت از وزارت ورزش انتقاد کند. او که قرارداد ثبتی اش در سازمان لیگ رقم یک میلیارد تومان بود. یکی از آنهایی که بیشتر از همه از بی پولی نالیده است. او از ابتدای امسال 600 میلیون تومان گرفته و پروین برایش درخواست 90 میلیون دیگر کرده بود. یعنی بیش از 69 درصد دریافتی. اگرچه درباره بنگر این بحث هست که او قرارداد متممی با باشگاه دارد که باید 1میلیارد و 110 میلیون تومان از سرخ ها در این فصل می گرفته است. او در لیست حسابرسی شده از پرسپولیس طلب قبلی باقی مانده از سال قبل هم نداشته است. این اما تنها مورد از ابهام ها نیست. یکی دیگر از بازیکنان اسمی تیم که رقمی بیش از قرارداد ثبتی اش گرفته خلعتبری است که برایش 90 میلیون دیگر در لیست پروین در نظر گرفته شده است. اگر این پول به حساب او واریز شود ، دریافتی اش می شود ، 200 میلیون بیش از قراردادش یعنی 130 درصد دریافتی برای یکسال. این آمار یعنی قرارداد خلعتبری بدون پول رضایتنامه اش بر اساس آنچه در هیات فوتبال تهران ثبت شده است باید 700 میلیون تومان نوشته شده باشد. او به عکس بنگر سال قبل را در پرسپولیس نبوده که بخواهد طلب معوقه ای داشته باشد.محمد نوری اولین معترض به وضعیت پرداخت ها بود. او که قرارداد ثبتی 750 میلیونی و قرارداد داخلی 1 میلیارد و 100 میلیون تومانی دارد ، تا امروز 713 میلیون تومان از باشگاه گرفته است یعنی اگر 100 میلیون درخواستی پروین را بگیرد ، مجموع دریافتی اش بالاتر از 100 درصد می شود.مشت نمونه خروار . واقعا این بچه ها تا کی گشنه و تشنه در بیابان به امان خدا رها می شوند؟

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
جمال
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۴۶ - ۱۳۹۳/۰۱/۱۸
خدا لعنت كند كسانی را كه زمینه رشد و گسترش این مفت خور پروری را در جامعه فراهم كرده و هم اكنون نیز در راه توسعه آن فعالیت كرده و از اینگونه ریخت و پاش ها و پرداخت های میلیاردی دفاع و حمایت می كنند.
دادن این مبالغ به این افراد بی ارزش ؛ آنهم از بیت المال مسلمین ؛ خیانت به نظام ؛ اسلام و شهدا و ارزشهای والای انقلاب است
۰
۰
عبد
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۸ - ۱۳۹۳/۰۱/۱۹
خدا لعنت كند هر چی فوتبالیست بدرد نخور مفت خور
۰
۰
من
Canada
۱۰:۱۷ - ۱۳۹۳/۰۱/۱۹
اگر اینا گدا گشنه هستند حالا حساب كنید ملت تو چه شرایطی زندگی می كنند. ولی خدایی ارزش مالی یك واحد آپارتمان در تهران در جای متوسط به بالاش چقدر هست؟ ! آقا اینا زیاد پول نمی گیرند كه بابا پول ما ارزشی نداره
۰
۰

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها