jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۶۰۲۳۱   ۱۸ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۳:۳۹

آرسنال در هفته سی و سوم لیگ برتر انگلیس با سه گل مغلوب اورتون شد تا روزنه های کوچک ونگر برای قهرمانی از بین برود.

ونگر:‌ احساس ناامیدی و ناکامی می‌کنم

سایت جام جم ورزشی - آرسنال با این شکست حالا با تیم صدرنشین یعنی لیورپول 10 امتیاز اختلاف دارد تا در هفته های رو به پایان لیگ برتر شانس اندکی برای قهرمانی در این فصل داشته باشد.

آرسن ونگر سر مربی فرانسوی آرسنال پس از این شکست گفت: شکستی بسیار تلخ و ناامید کننده بود. خوب می دانم که امیدهایمان چقدر از بین رفته است و چه فرصت های خوبی را از خودمان سلب کردیم. خیلی تلخ است که چندین هفته صدر بودیم اما اکنون 10 امتیاز از صدرنشین عقب هستیم. وی گفت: اورتون کاملا شایسته پیروزی در این دیدار بود. این تیم عالی بازی کرد و جای هیچ بهانه ای نیست. آرسنال بد بود و بد باخت. ونگر افزود: مشکل اصلی اینجا بود که اورتون زود به گل رسید و همان گل ما را به هم ریخت. اما در ادامه به جای جبران گل های دوم و سوم را هم دریافت کردیم .

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر