jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۰۱۷۹   ۱۸ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۰:۵۶

به هرتابرلین فکر نمی کنم

دژاگه: از خداحافظی جباری ناراحت شدم

اشکان دژاگه در هفته های اخیر خیلی خوب در ترکیب فولام درخشید. او در میان هواداران حسابی جا باز کرده است.

دژاگه: از خداحافظی جباری ناراحت شدم

سایت جام جم ورزشی - دژاگه که مصدومیتی جزئی را هم پشت سر گذاشته در گفت و گوی اخیرش اخبار مربوط به حضورش در هرتابرلین را تکذیب نمی کند اما در عین حال می گوید که به هیچ عنوان به این مساله فکر نمی کند و تا پایان فصل فقط به فولام فکر می کند. وی در این باره گفت: من فقط به فولام فکر می‌کنم. آن چیزهایی هم که در رسانه‌ها مطرح شده بود را فقط از طریق دوستانم شنیدم. نه من و نه آقای فاضلی هیچ کدام با تیمی صحبت نکرده‌ایم. من از فولام خیلی راضی‌ام و تنها به پنج بازی باقی مانده در لیگ برتر فکر می‌کنم. دژاگه درباره شانس صعود ایران از گروه خود در جام جهانی گفت: شانس همیشه در فوتبال وجود دارد. باید از دقیقه‌ یک بازی‌ها را جدی بگیریم و بعد از 90 دقیقه است که می‌شود مزد زحمت را گرفت. اما من معتقدم در این گروه همه تیم‌ها می‌توانند حریفان را شکست دهند. ما می‌توانیم نیجریه و بوسنی را شکست دهیم، اما آرژانتین واقعا سخت است. با این حال در فوتبال نباید هیچ بازی را آسان گرفت، آن هم در جام جهانی که بهترین تیم‌های دنیا در آن حضور دارند. باید از دقیقه‌ اول جدی در زمین حاضر شویم و اگر جدی نباشیم بازی‌ها را می‌بازیم.

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران خاطر نشان کرد: همین چند دقیقه‌ پیش قبل از صحبت با شما از پدرم شنیدم که جباری از تیم ملی خداحافظی کرده. خیلی هم ناراحت شدم. او بازیکن بسیار خوبی است و به تیم ملی ایران خیلی کمک کرد. نمی‌دانم چرا دیگر نمی‌خواهد در تیم ملی بازی کند، اما خیلی ناراحتم. با این حال برای او دعا می‌کنم که در تیم باشگاهی‌اش همیشه صحیح و سالم باشد و بازی‌های خوبی را انجام دهد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

امیر حاج‌رضایی کارشناس فوتبال درباره دربی اخیر پایتخت یادداشتی را در اختیار روزنامه جام جم قرار داده و این مسابقه را تجزیه و تحلیل کرده است. یادداشت این کارشناس را در ادامه بخوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر