jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۰۱۷۷   ۱۸ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۰:۴۴

پرسپولیس باید اعلام ورشکستگی کند

دایی ، رویانیان را از انتقاد بی نصیب نگذاشت

علی دایی بعد از تساوی برابر راه آهن خیلی ها را به باد انتقاد گرفت حتی مدیر عامل سابق پرسپولیس از گزند انتقادات آقای سرمربی در امان نماند.

دایی ، رویانیان را از انتقاد بی نصیب نگذاشت

علی دایی در نشست خبری بعد از بازی با راه آهن در لفافه انتقاداتی هم به مدیران عامل قبلی داشت. او از وزارت ورزش گله کرد که چرا به حساب مالی مدیران بعد از اتمام کارشان توجه نشد. او حتی گفت که مدیری که با ورزش و فوتبال بیگانه بوده باعث شده تا رقم بازیکنان بالا برود و این همه بدهی روی دست باشگاه بماند؛ بدهی‌ای در حدود بیش از 70 میلیارد تومان! حالا باید فانوس به دست در شهر به دنبال مدیرانی گشت که با ادعای رفع بحران به این باشگاه آمدند و خود حالا عامل بحران زایی شده اند و شاید اگر بخواهیم با خودمان روراست باشیم و پرسپولیس را شرکتی ثبت شده بدانیم باید همین امروز اعلام ورشکستگی این باشگاه اعلام شود چون سود که ندارد هیچ فقط ضرر دارد و هر روز هم به تعداد طلبکاران این باشگاه افزوده می شود.

برچسب ها: دایی
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها