jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۰۱۷۷   ۱۸ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۰:۴۴

پرسپولیس باید اعلام ورشکستگی کند

دایی ، رویانیان را از انتقاد بی نصیب نگذاشت

علی دایی بعد از تساوی برابر راه آهن خیلی ها را به باد انتقاد گرفت حتی مدیر عامل سابق پرسپولیس از گزند انتقادات آقای سرمربی در امان نماند.

دایی ، رویانیان را از انتقاد بی نصیب نگذاشت

علی دایی در نشست خبری بعد از بازی با راه آهن در لفافه انتقاداتی هم به مدیران عامل قبلی داشت. او از وزارت ورزش گله کرد که چرا به حساب مالی مدیران بعد از اتمام کارشان توجه نشد. او حتی گفت که مدیری که با ورزش و فوتبال بیگانه بوده باعث شده تا رقم بازیکنان بالا برود و این همه بدهی روی دست باشگاه بماند؛ بدهی‌ای در حدود بیش از 70 میلیارد تومان! حالا باید فانوس به دست در شهر به دنبال مدیرانی گشت که با ادعای رفع بحران به این باشگاه آمدند و خود حالا عامل بحران زایی شده اند و شاید اگر بخواهیم با خودمان روراست باشیم و پرسپولیس را شرکتی ثبت شده بدانیم باید همین امروز اعلام ورشکستگی این باشگاه اعلام شود چون سود که ندارد هیچ فقط ضرر دارد و هر روز هم به تعداد طلبکاران این باشگاه افزوده می شود.

برچسب ها: دایی
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

امیر حاج‌رضایی کارشناس فوتبال درباره دربی اخیر پایتخت یادداشتی را در اختیار روزنامه جام جم قرار داده و این مسابقه را تجزیه و تحلیل کرده است. یادداشت این کارشناس را در ادامه بخوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر