jamejamonline
اقتصادی عمومی کد خبر: ۶۵۸۱۶۳ ۰۸ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۳:۰۲

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از آمادگی سپاه و بسیج مردمی برای تاثیرگذاری در عرصه اقتصادی خبر داد و گفت: این ظرفیت عظیم می تواند کمک با ارزشی برای دولت در زمینه اقتصاد مقاومتی باشد.

آمادگی سپاه و بسیج در عرصه اقتصادی

به گزارش جام جم آنلاین از روابط عمومی سازمان بسیج مستضعفین، سردار سرلشگر پاسدار محمدعلی جعفری در خصوص برنامه های سپاه برای تحقق شعار فرهنگ و اقتصاد با مدیریت جهادی و عزم ملی که از سوی رهبر معظم انقلاب مطرح شده است، اظهار کرد: در عرصه اقتصادی سپاه و بسیج این آمادگی را دارند که نقش فعال و تاثیرگذاری را ایفا کنند ولی دولت باید این مسئله را از ما بخواهد و بعضی زمینه ها را فراهم کرده و در واقع مطالبه کند.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: در شرایط فعلی بسیج ظرفیت عظیمی را در عرصه های مختلف اقتصادی به خصوص در اقتصاد مقاومتی دارد که می تواند در فرهنگ سازی در زمینه اقتصاد مقاومتی و مردمی کردن اقتصاد نقش اساسی را ایفا کند.

سرلشگر جعفری با تاکید بر پیشگامی سپاه پاسداران در عرصه های فرهنگی گفت: سپاه حضور در عرصه فرهنگ را از چند سال پیش آغاز کرده است و با توجه به تاکید مقام معظم رهبری بر مقوله فرهنگ باید برنامه ریزی های مناسبی صورت بگیرد و به کارهایی که قبلا انجام شده است عمق داده شود.

وی خاطرنشان کرد: انجام فعالیت ها در عرصه فرهنگی با توجه به گستردگی آن در کوتاه مدت نتیجه بخش نخواهد بود و باید زمان بیشتری داشته باشیم.

سرلشگر جعفری در پاسخ به پرسشی درباره کاستی های راهیان نور هم گفت: در زمینه معرفی آرمان های شهیدان و فضای معنوی و فداکاری های شهیدان باید تلاش بیشتری انجام شود تا این ایثارها به خوبی به نسل جوان معرفی شود زیرا امکانات مادی تا حد زیادی تامین شده است و باید برای اثرگذاری معنوی راهیان نور برنامه ریزی صورت گیرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

جای خالی حقوق در بازار سرمایه

جای خالی حقوق در بازار سرمایه

تضییع اموال مردم در بازار سرمایه از جهات مختلفی نیازمند کاربست قواعد حقوقی است. استمرار این وضعیت هم موجب تضییع حقوق عامه است و هم مشکلاتی با ابعاد اجتماعی ـ امنیتی به دنبال خواهد داشت.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر