jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۶۵۸۰۴۵ ۰۷ فروردين ۱۳۹۳  |  ۰۹:۴۹

در کنار تمام پیشنهادها برای سفرهای داخلی، الناز حبیبی یک پیشنهاد خوب برای یک سفر خارج از کشور دارد.

الناز حبیبی: با سفر به جزیره «بالی» به آرامش می رسم

پیشنهاد او بالی است؛ جزیره‌ای در شرق آسیا. او می‌گوید: «پیش از سفرم به بالی چیزهای زیادی درباره این جزیره شنیده بودم اما وقتی خودم به آنجا سفر کردم، تازه متوجه شدم خیلی بیشتر از آن چیزی است که تعریفش را شنیده بودم. بالی جای فوق‌العاده‌ای برای آرامش پیدا کردن و تمدد اعصاب است.

ضمن اینکه اهالی بالی ورزش‌های مخصوصی دارند که برای این ورزش‌ها از دریا کمک می‌گیرند. این ورزش‌ها واقعا لذت‌بخش است. بالی مردمان مهربان و خونگرمی دارد و آشنایی با آنها حتما برایتان شادی‌آفرین خواهد بود.»

او درباره جاذبه‌های بالی این‌طور توضیح می‌دهد: «جنگل میمون‌ها، دریاچه براتان، معبد آبی اولون دانو و غار فیل‌ها از جاذبه‌های جزیره بالی است. به شما توصیه می‌کنم به‌هیچ‌وجه حرکت‌های سنتی و نمایشی بالی که با نوعی شمشیربازی انجام می‌شود، را از دست ندهید. این حرکت‌ها صحنه‌های برگزیده‌ای از نمایش هایی است که در اغلب هتل‌ها برگزار می‌شود».

زندگی مثبت

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

اگر بخواهیم با منطق رئیس‌جمهور فرانسه به اتفاقات اخیر نگاه کنیم باید آن را به آزادی هتک حرمت مقدسات ادیان دیگر تعبیر کنیم البته باید در نظر داشته باشیم این هتک حرمت نمی‌تواند یکطرفه باشد، چرا که اگر مکرون توهین به اسلام را مصداق آزادی بیان معرفی کند باید اقدامات متقابل مسلمانان را نیز از مصادیق آزادی بیان بداند.

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نکاتی در مورد دستورالعمل نحوه مقابله با ترک وظایف قانونی مدیران و کارمندان وجود دارد که باید به آن پرداخت‌.

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

در عرف روزنامه‌نگاری، برخی مطالب وابسته به زمان است و اگر انتشارشان کمی با تاخیر انجام شود، مطلب با اهمیتی محسوب نمی‌شود و از صفحه در می‌آید، اما گاهی باید برخی نکات را با کمی تاخیر بیان کرد، درست مانند همین مطلب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر