پسرانی که با بستن راه خودرو‌های مدل بالا با تهدید قمه و ضرب و شتم از رانندگان زورگیری می‌کردند، توسط پلیس در کوچه بن بست دستگیر شدند.
کد خبر: ۶۵۵۹۱۳
دستگیری پسران شرور در کوچه بن بست

ساعت 22:30 شب گذشته حسب اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 تهران بزرگ مبنی بر زورگیری در میدان ابوذر بلافاصله گشت 110 این یگان به محل اعزام شدند.

پس از حضور ماموران در محل شخصی به هویت «مجید» گفت: بنده با خودروی سانتافه شخصی خود در حال حرکت بودم که ناگهان راننده و سرنشینان یک دستگاه خودرو پراید سفید رنگ در آدرس فوق جلوی خودرو بنده را گرفته و با تهدید قمه از داخل داشبورد مبلغ سه میلیون تومان وجه نقد را برداشته و متواری گشتند.

به دنبال این موضوع ماموران ضمن بررسی موضوع و اطمینان از صحت گفته‌های مالباخته پرونده‌ای در رابطه با سرقت به عنف و زورگیری تشکیل و با هماهنگی مرکز پیام طرح مهار را در دستور کار قرار گرفت.

عملیات گشت‌زنی‌های هدفمند آغاز شد و ساعت 00:45 خودرو توسط یکی از واحدهای گشت خودروی در خیابان «اکبر سوری» شناسایی و یکی از سرنشینان به هویت «اشکان» در جلوی منزلشان دستگیر و دیگر سرنشیان آن که دو تن بودند با رویت واحد گشت با یک دستگاه موتورسیکلت از محل متواری شدند که توسط عوامل موتور سوار تحت تعقیب قرار گرفتند و سرانجام پس از تعقیب و گریز پلیسی به مدت 30دقیقه متهمان در خیابان شهسوار جنوبی با شلیک سه تیر هوایی در یکی از کوچه های بن بست محله ابوذر دستگیر شدند.

سرگرد دلاور القاصی مهر رییس کلانتری 161 ابوذر گفت: متهمان پس از انتقال به کلانتری تحت بازجویی های فنی قرار گرفتند که به چندین مورد زورگیری از رانندگان اعتراف کردند.

گفتنی است؛ در این زمینه پرونده ای تنظیم و برای تحقیقات بیشتر همه متهمان در اختیار کاراگاهان پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفتند.(باشگاه خبرنگاران)

برچسب ها: قمه سرقت به عنف
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۲
امیر
Singapore
۰۹:۳۲ - ۲۵ اسفند ۱۳۹۲
۰
۰
این افرادانگل اجتماع هستند. بایدبه اشدمجازات برسن
دلواپس
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۲ - ۲۵ اسفند ۱۳۹۲
۰
۰
بابا نزدیك عید مردم پول ندارن؟؟؟ می فهمید نداشتن یعنی چی؟؟؟ نباید یكطرفه به قاضی رفت در منزلی كه چهار ماه حقوق نگرفته اون وقت یك بچه توی سانتافه سه میلیون همراهش باشه این را می گن جامعه مدنی؟!!!

نیازمندی ها