jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۵۵۳۹۸   ۲۳ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۱:۳۷

رحمانی 28 ساله یکی از بازیکنان موفق تیم بعث کرمانشاه بود.

مرگ فوتبالیست ایرانی بر اثر تصادف

رحمانی پیشتر بازیکن تیم پیروزی کامیاران بود و با این تیم توانست قهرمان باشگاه های استان کردستان در سال های 88 و 92 شود و در سال 91 یک نیز به مقام قهرمانی جام حذفی کردستان برسد.

محمد رحمانی پیرمحمدی بازیکن تیم فوتبال بعثت کرمانشاه هنگام برگشت از کامیاران به کرمانشاه بر اثر تصادف جان خود را از دست داد. رحمانی سه شنبه پس از بازی بعثت کرمانشاه و تیم بازرگانی شیراز درخواست مرخصی دو روزه برای دیدن خانواده اش کرده بود که پس از اتمام مرخصی و بازگشت به کرمانشاه دچار حادثه می شود.
رحمانی 28 ساله یکی از بازیکنان موفق تیم بعث کرمانشاه بود. رحمانی پیشتر بازیکن تیم پیروزی کامیاران بود و با این تیم توانست قهرمان باشگاه های استان کردستان در سال های 88 و 92 شود و در سال 91 یک نیز به مقام قهرمانی جام حذفی کردستان برسد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها